Авторські статті

Тимошенко консультує політтехнолог Януковича – Юрій Луканов

Український журналіст та блогер Юрій Луканов у своєму блозі пише про те, що він, напевно, дуже цинічна людина, тому що борд з Тимошенко-бабусею у нього не викликає обурення, не тому що він не проти, а тому, що така реклама або антиреклама сприймається як даність. Інакше бути не може. У нас, як і в усьому світі, під час виборів відбувається пошук компромату на опонентів і виливаються потоки лайна. Той, хто хоче бути білим і пухнастим, пролетить над Банковою як фанера.

За словами журналіста, прихильники Тимошенко вже звинуватила в цьому штаб Порошенка в особі Березенко. Сам Березенко заявив, що не має ніякого відношення до цього плакату. Виникає питання: кому вірити? Брехати можуть як одні, так і інші. Не можна виключати, що прихильники «Батьківщини» самі намалювали цей плакат, щоб викликати обурення інтелігенції. Тим більше, що її зараз штаб Тимошенко консультує той чоловік, який готував провокацію з важким тупим предметом по Януковичу. Лише випадкове нахабство студента, який кинув в Януковича яйцем, зірвало цей сценарій – імітації замаху не сталося. Так що може бути і те, і інше.

Луканов зазначає, єдине, в чому він не сумнівається – це в тому, що подібних кроків буде ще дуже багато. Чим далі до виборів – тим більше. Практика показує, що звернення до здорового глузду, як правило, не дає результату. Що робити? Як відрізняти зерна від полови? Звичайно, це для тих, хто хоче це робити. Журналіст радить виробити захисну психологічну плівку і не піддаватися емоціям, не звертати увагу на емоційну рекламу начебто Тимошенко-бабусі, а керуватися виключно фактами з минулого кандидатів та їх ідеєю щодо розвитку країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.