Авторські статті

Чорна п’ятниця : черги в «Сільпо» зумовлені розпродажем акційного олів’є

Черги в «Сільпо» обумовлені розпродажем акційного олів’є. Тепер кожен зубожілий зможе купити собі олів’є поінгредієнтно. Тим, хто купить 6 кубиків всіх інгредієнтів олів’є, два кубики докторської ковбаси в подарунок. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, що в «АТБ» сьогодні вже традиційні знижки на півареника. Покупцям двох половинок вареника надається бонус у вигляді ложки майонезу. Чайної. У «Фокстроті» сьогодні можна зі знижкою придбати термоси, в яких «зубожілий народ» буде носити газ внутрішнього видобутку від Юлі. Цікаві акційні пропозиції в «Інтертопі». Там з 40% дисконтом можна купити підошви, на які можна намотати пакет «АТБ» і вийде модний взуттєвої «топчик» для зубожілих. А для тих хто скучає за СРСР спеціальна пропозиція – кирзові чоботи зі знижкою 15%.

За словами блогера, в автосалоні «Мерседес» сьогодні з дисконтом 80% можна купити освіжувач повітря. Взагалі то багато акцій сьогодні, не можна пропустити, особливо це стосується зубожілих з мінімалкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України