Празький політик назвав брехунами Скабєєву і Попова в ефірі «Росії-1». Відео

Глава району Праги Ржепориє (Řeporyje) Павло Новотні, який вирішив встановити пам’ять власівцям – визволителям Праги, виступив у прямому ефірі телеканалу «Росія 1». Він став гостем відомого пропагандистського ток-шоу «60 хвилин», яке ведуть подружжя Євген Попов і Ольга Скабєєва.

В ході дискусії Новотні не соромився у виразах і назвав їх брехунами.

«Я посміхаюся, тому що ви брешете. Ми не ставимо ніякого пам’ятника Власову, а ставимо пам’ятник 300 солдатам Російської визвольної армії, які загинули при визволенні Праги. Не знаю, п’яний або обкурений той чоловік, який тільки що говорив, що власовці пішли з Праги 7 травня. Насправді вони покинули місто 8 травня, а Конєв з радянськими військами прийшов через день після німецької капітуляції. В Росії по телебаченню абсурдно перекручуєте історію, а ми сміємося над цим. Ми нічого не маємо проти Росії, але нас не стосується вашої думки», — сказав він.

Ведучий Попов спробував переконати чеського гостя, заявивши, що Нюрнберзький трибунал визнав «власівців» злочинцями, які в тому числі придушували повстання у Варшаві. В ході його мова Новотні почав кривлятися, демонструючи зневагу до доводів російського пропагандиста.

«Навіщо ви кривляетесь, ви циркач або з божевільні?», — сказав Попов.

Новотні відповів не менш різко.

«Скажіть цьому п’яному або обкуренному чоловікові, що нічого про «власівців» не говорили на Нюрнберзькому процесі. Це брехня. І нічого не говорилося про розстріл поляків. Ви стратили поляків у Катині», — сказав Новотні.

На це Скабеева спробувала заперечити, що більшість жителів Чехії – «нормальні люди», а сам політик є маргіналом, який всіх підводить.

«Тут підтримка більшості поставити пам’ять власівцях. Вони були злочинцями, але 8 травня вони гинули, захищаючи Прагу. А ви вбивали поляків. У Чеській Республіці ваша думка нікого не цікавить, тому що вона спотворена. Власовці принесли нам мир і у нас є право на власну думку», — додав голова міста.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh