Новини з Австрії

Найкрутіші міста світу з населенням до 200 000 жителів

Журнал «Монокль» вперше відібрав «кращі маленькі міста» світу. З деякими сюрпризами, але і австрійською участю.

Журнал про новини та способі життя, відомий завдяки широко цитованим рейтингом найбільших міст світу, вперше звернув свій погляд на міста з населенням менше 200 000 мешканів. Вирішальними факторами в рейтингу стали прогресивність міської влади, якість громадського транспорту, залізничного та повітряного сполучення, а також інші критерії якості життя.

Ну добре — Лозанна хоч якось відома. Але чи знаєте ви, де знаходиться місто Боулдер? У штаті Колорадо, біля підніжжя Скелястих гір. У рейтингу журналу «Монокль» швейцарське і американське місто зайняли перші два місця в рейтингу найкрутіших маленьких міст світу.

Журнал пояснює вибори Лозанни наступним чином: Лозанна (140 000 жителів) вражає своїм багатомовним населенням, відмінними школами, гарним громадським транспортом (метро), чудовою природою і Женевським озером, а також є домом для важливих глобальних компаній, таких як Міжнародний олімпійський комітет.

Практично кожен третій житель Боулдера є студентом — це характеризує атмосферу міста, яка вважається ліберальною. Місто також відоме скелями Флетайрон, з яких у ясну погоду відкривається вид на долини Колорадо. Місто Боулдер прославлене також романом сучасного американського письменника Стівена Кінга «Протистояння» (The Stand), кінцева дія якого розгортається у цьому колорадському місті. Також фігурує у книзі і фільмі «Сяйво (The Shining). Стівен Кінг непогано знав Боулдер, так як бував у ньому в юності.

Австрія в Топ-25 рейтингу представлена двома містами — Інсбруком на 8-му місці і Зальцбургом на 25-му місці

Топ 25

Лозанна, Швейцарія
Боулдер, США
Берген, Норвегія
Хобарт, Австралія
Чигасаки, Японія
Больцано, Італія
Бордо, Франція
Інсбрук, Австрія
Порто, Португалія
Аахен, Німеччина
Рейк’явік, Ісландія
Саванна, США
Потсдам, Німеччина
Базель, Швейцарія
Чіанг Май, Таїланд
Вікторія, Канада
Сан-Себастьян, Іспанія
Ейндховен, Нідерланди
Бат, Великобританія
Ольборг, Данія
Вісбаден, Німеччина
Трієст, Італія
Гарлем, Нідерланди
Аннаполіс, США
Зальцбург, Австрія

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України