Діаспора

Празькі ветеринарії допомогли рекордному числу диких тварин у 2018 році

У минулому році празька Станція порятунку диких тварин допомогла 4712 представникам 141 різного виду. Це на 578 більше, ніж роком раніше, і найвищий показник з моменту заснування організації.

«Цифра зростає з кожним роком, що наочно показує все більшу інформованість пражан і їх небайдужість. Їм не все одно, що відбувається навколо, і вони точно знають, куди звертатися при виявленні пораненого тварини. Окреме спасибі компаніям Pražská energetika і Pražská plynárenská, які спонсорують експлуатацію двох спецмашин, що полегшують роботу рятувальникам на виїздах», – заявив заступник мера Праги Петро Глубучек.

Із загального числа травмованих тварин 66% склали птиці і 33% ссавці. У пернатих найчастіше мова йшла про дроздах (526), качок (435), сороках (143), лебедів (116) і стрижів (103). Останнім «клієнтом» станції в минулому році ставши якраз лебідь, який надійшов за кілька хвилин до опівночі. Птах злякалася феєрверків і нальоту врізалася в перешкоду.

Що стосується ссавців, то найчастіше ветеринарії виходжували їжаків (526), кажанів (303), зайців (150), білок (92) і козуль (51).

Станція порятунку працює цілодобово, щодня здійснюючи кілька виїздів.

Телефон диспетчерської – 772 773 771.

Сайт – www.lhmp.cz

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України