Празькі ветеринарії допомогли рекордному числу диких тварин у 2018 році

У минулому році празька Станція порятунку диких тварин допомогла 4712 представникам 141 різного виду. Це на 578 більше, ніж роком раніше, і найвищий показник з моменту заснування організації.

«Цифра зростає з кожним роком, що наочно показує все більшу інформованість пражан і їх небайдужість. Їм не все одно, що відбувається навколо, і вони точно знають, куди звертатися при виявленні пораненого тварини. Окреме спасибі компаніям Pražská energetika і Pražská plynárenská, які спонсорують експлуатацію двох спецмашин, що полегшують роботу рятувальникам на виїздах», – заявив заступник мера Праги Петро Глубучек.

Із загального числа травмованих тварин 66% склали птиці і 33% ссавці. У пернатих найчастіше мова йшла про дроздах (526), качок (435), сороках (143), лебедів (116) і стрижів (103). Останнім «клієнтом» станції в минулому році ставши якраз лебідь, який надійшов за кілька хвилин до опівночі. Птах злякалася феєрверків і нальоту врізалася в перешкоду.

Що стосується ссавців, то найчастіше ветеринарії виходжували їжаків (526), кажанів (303), зайців (150), білок (92) і козуль (51).

Станція порятунку працює цілодобово, щодня здійснюючи кілька виїздів.

Телефон диспетчерської – 772 773 771.

Сайт – www.lhmp.cz

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh