Фейсбилдінг: як ми посміхаємося, і чому це нас старіє

З сумом варто визнати той факт, що не кожній жінці подобається її відображення в дзеркалі. І причиною найчастіше є раптовий прищ, а зморшки, які все більше збільшуються і поширюються . Першими , як правило, повяляються «гусячі лапки» біля очей.

Мімічні зморшки проявляються вже після 20 років, коли починається природний процес старіння шкіри. Причина їх появи (крім спадковості) – повторювані одноманітні рухи м язів. Розмовляємо, чи ми посміхаємося, хмуримося, дивуємося – все це призводить до появи зморшок. Ті, хто часто сміється і мружиться, в першу чергу страждає від зморшок на зовнішніх кутиках очей («гусячі лапки»). Хто морщить лоб, має поздовжні зморшки на лобі, супиться – між бровами, курити – своєрідне «кільце» навколо губ (постійно витягає губи при затягуванні), широко посміхається, закушує губу і морщити ніс – носогубні зморшки. І від цього нікуди не дітися, це природний фізіологічний процес.

Але, незважаючи на ті що мімічні зморшки є результатом абсолютно нормального, природного процесу, багато жінок з-за них переживають. Хтось активно експериментеє з косметичними засобами, хтось зважується на пластичні операції, а хтось шукає інші способи боротьби з ними. Один з найбільш поширених сьогодні – фейсбілдінг.

Фейсбілдінг – це система, спрямована на тренування м язів обличчя, шиї і декольте (поєднання гімнастики і масажу). Якщо провести аналогію з вже відомим бодібілдингом – побудова тіла, то фейсбілдінг – побудова особини. Виконання деяких вправ дозволяє повернути тонус м язів, зменшити існуючі зморшки та запобігти появі нових, поліпшити колір шкіри, підтягнути овал обличчя, позбавитися від мішків і темних кіл навколо очей.

Звичайно, багато що в цьому випадку залежить і від віку. До 25 років рекомендують обмежитися легким курсом 2-3 рази в тиждень, спрямованих на запобігання появи зморшок, а після 25 вже перейти на класичний набір. Фейсбілдінг для жінок 40-50 років вже напрямків у тому числі на відновлення пружності шкіри.

Перед виконанням вправ необхідно обов’язково вмитися і нанести на обличчя крем. Починати повільно, поступово збільшуючи навантаження (щоб не пошкодити шкіру і м’язи і не отримати зворотнього ефекту). Після фізичних навантажень можна нанести на обличчя будь-яку поживну маску (корисні речовини будуть активніше усмоктуватися в результаті покращеного масажем кровообігу). Рідше 2-3 разів на тиждень виконувати вправи малопродуктивне, інакше видимого ефекту не буде.

Фейсбилдинг: как мы улыбаемся, и почему это нас старит

Важливо пам ” ятати: шкіра на обличчі більш чутлива й тонка. Тому за неї потрібно більш якісний догляд. При цьому не варто забувати, що під шкірою на обличчі є м’язи, які вимагають таких же регулярних фізичних навантажень, як м’язи живота (прес), сідниці, руки і пр.

До речі, правильну посмішку теж можна натренувати. Важливо, щоб піднімалася щока, в тій годину як зморшок на лобі, в куточках очей і біля носа бути не повинно. Пробуйте!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh