Право

Правоохоронці затримали коригувальницю повітряних атак росіян по житлових масивах Харкова

У Харкові правоохоронці затримали жінку, коригувала повітряні атаки ворога по житлових масивах міста, передає Офіс Генерального прокурора.

Громадянці було повідомлено про підозру у державній зраді

 Правоохоронці затримали коригувальницю повітряних атак росіян по житлових масивах Харкова

У ОГП зазначають, що на початку січня харківʼянка налагодила з представником спецслужби РФ контакт через месенджер Telegram. Від нього жінка отримала завдання збирати розвідувальні дані щодо місць та наслідків атак РФ по обласному центру.

«За «роботу» на ворога вона одразу отримала «аванс».

Весь січень підозрювана приховано «документувала» наслідки повітряних атак РФ по житлових масивах Харкова. Жінка фотографувала та знімала відео, які у подальшому надсилала співробітнику російської спецслужби. Також вона збирала розвіддані про маршрути переміщення підрозділів ЗСУ та української техніки по місту», – сказано у повідомленні.

24 січня коригувальниця під виглядом «небайдужої харківʼянки» пішла фіксувати для ворога наслідки російських ракетних атак по Київському та Холодногірському районах Харкова.

Правоохоронці затримали жінку у Харкові в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вона перебуває під вартою.

Раніше повідомлялося, що у Харкові рятувальники знайшли під завалами житлового будинку живого чоловіка. Він повідомив, що його дружина та дитина залишалися під руїнами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України