Новини з Австрії

Уряд Австрії представив новий пакет економічної підтримки

Щоб пом’якшити економічні наслідки блокування, урядом розроблено новий пакет підтримки. У нього входять компенсація за втрати продажів і поліпшення умов короткостроковій роботи.

Вжиті заходи, такі як, наприклад, закриття підприємств громадського харчування – радикальні, але терміново необхідні. Заходи знову пов’язані, на жаль, з приватними і економічними обмеженнями. Щоб пом’якшити економічні наслідки, федеральний уряд розробив новий пакет підтримки. Перш за все, він включає в себе компенсацію за продажу і поліпшення короткострокової роботи.

На прес-конференції міністр фінансів Гернот Блюмель оголосив, що підприємства і компанії, які закрилися відповідно до нового Указу про заходи захисту від коронавірусу, можуть розраховувати на компенсацію продажів в розмірі до 80 відсотків від продажів. Заявки можна подавати вже з п’ятниці. Крайній термін подачі заявки – 15 грудня, при цьому заявку необхідно подати через FinanzOnline. Повідомляється, що в межа компенсації продажів на компанію становить 800 000 євро. Крім того, для компаній також можлива комбінація компенсації продажів і субсидії за фіксованою вартістю (на різні періоди часу). Ця заходи діють для готельного бізнесу, організаторів заходів, гастрономії і підприємств дозвілля. Повний список нижче:

З 1 жовтня 2020 року можна подавати заявку на короткострокову роботу максимум на 6 місяців. «Наша мета – короткострокова робота замість звільнень. Ми поліпшили умови, щоб забезпечити якомога більше робочих місць. Порушені співробітники продовжать отримувати 80-90 відсотків свого чистого доходу », – сказав міністр туризму Кйостінгер.

Крім того, тепер існує ймовірність того, що поліпшена модель короткочасної роботи уряд застосує також ретроспективно. Подавати нову заяву повторно не потрібно. Співробітники, яким виплачувалася фіксована ставка чайових, отримують додатково 100 євро в якості бонусу. AMS виплатить його в листопаді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України