Життя

Він пив всього 1 енергетик в день і помер від зупинки серця в 41

Чоловік 49-річної американки Кассондри Рейнолдс помер в 2011 році. Йому було всього 41 рік, коли у нього зупинилося серце.

Кассондра хоче попередити всіх про шкоду енергетиків, які привели до настільки трагічному результату. Ось її розповідь:

Наше життя змінилося назавжди вранці 5 лютого 2011 року. Мого чоловіка, з яким я прожила 10 років, мого найкращого друга, мого партнера, мою рідну душу, кохання всього мого життя і прекрасного батька 3-х милих хлопчиків прямо в ліжку наздогнав серцевий напад, був ранок суботи.

Я прокинулася і почула, як він задихається. В той момент я подумала: «Це відбувається насправді? Як таке можливо?”

Он пил всего 1 энергетик в день — и умер от остановки сердца в 41

Caters News

Моєму чоловікові було всього 41 рік, він був здоровим, підтягнутим чоловіком, працював кожен день і всього лише за місяць до нападу пройшов повне медичне обстеження, включаючи ЕКГ і стрес-тест, мета якого – визначити ризик розвитку гострого захворювання серця.

Я тільки оговталася від операції на спині, яку мені зробили 3 місяці тому, але усвідомлювала, що мені потрібно якимось чином покласти чоловіка на підлогу, щоб зробити йому непрямий масаж серця, але я не вміла.

Я дивилася на обличчя чоловіка, яке ставало синім, і благала Бога, щоб він не забирав його. Я просила чоловіка не залишати мене і хлопчиків, розповідала, як ми любимо його і потребуємо ньому.

Я розмовляв з оператором 911, який підказував мені, як робити масаж серця. Я пам’ятаю, як наші сини зайшли в кімнату, але я наказала їм повернутися до себе.

Я пам’ятаю, як вони почали плакати і питали: «Що трапилося з татком?»

Он пил всего 1 энергетик в день — и умер от остановки сердца в 41

Caters News

Мені здавалося, що швидкої не було цілу вічність, хоча насправді вона приїхала через 3 хвилини. До того моменту я вже видихалася і не могла в тому ж темпі робити масаж серця, і співробітники швидкої замінили мене.

В якийсь момент, поки медики відкачували мого чоловіка, я сказала: «Боже, він пішов!» В той момент я дійсно відчула, що його дух покинув тіло. Мене попросили покинути кімнату.

Я пам’ятаю, як думала, що ввійду і почую від них, що він помер. Але він вижив, хоч і був без свідомості. Я відчула полегшення – він все ще дихав. Я подумала, що це добре, його організму всього лише потрібно відновиться.

Пізніше виявилося, що рівень цукру в крові зашкалював. Лікарі припустили, що причиною нападу став діабет. Я пояснила їм, що він не діабетик!

Його перевели у відділення реанімації та інтенсивної терапії для хворих кардіологічного профілю. Мені пояснили, що його підключать до апарату, який підтримує життєдіяльність пацієнтів, які пережили зупинку серця і кисневе голодування мозку.

Лікар сказав мені:

«Його серце дуже сильне, як у 25-річного. Здоровий 41-річний чоловік без шкідливих звичок, серцевих і будь-яких інших захворювань переживає інфаркт – це не нормально. Нам потрібно знайти причину ».

Он пил всего 1 энергетик в день — и умер от остановки сердца в 41

Caters News

Він запитав, чи не було у мого чоловіка якихось підозрілих симптомів, цікавився, чим він займається. Я відповідала на всі його запитання: він правильно харчується, кожен день працює, не курить, іноді може випити пива, не приймає ніяких ліків, тільки вітаміни і омега-3 для здоров’я серця.

Я розповіла йому, чим він займається на роботі, про його нічні зміни. Доктор запитав, чи не п’є він енергетичні напої. Я відповіла ствердно і додала: «Але тільки один раз в день, перед роботою».

Лікар відразу сказав, що вживання енергетиків є причиною високого цукру. У чоловіка знову взяли аналізи і виявили високий рівень кофеїну в крові. Лікар пояснив, що навіть одна пляшка енергетика здатна порушити ритм серця і викликати серцеву аритмію.

За його словами, випадків, коли люди отримували серцевий удар з-за вживання енергетиків, він бачив предостатньо. Пити енергетики – те ж саме, що грати з долею в рулетку.

Я була вражена і не могла повірити, що всього лише одна банка енергетика може завдати такої шкоди здоров’ю.

Он пил всего 1 энергетик в день — и умер от остановки сердца в 41

Caters News

Чоловіка вивели з коми, але він все ще був без свідомості. Мене не покидало відчуття, яке я пережила тоді, в нашій спальні: мені здавалося, що його дух покинув тіло. Все, що я могла робити, це молитися.

Мій чоловік пролежав без свідомості близько 2 тижнів. Я не дозволяла дітям приходити до нього – щоб не поранити їх. Вони питали, чи все з ним в порядку і коли він повернеться додому, але мені не хотілося брехати.

Я сказала їм, що не знаю, але лікарі і медсестри піклуються про нього. Доктор попередив мене, що головний мозок чоловіка сильно постраждав – він занадто довго обходився без кисню, тому його реабілітація може затягнутися і після виходу з коми він, можливо, ніколи не буде колишнім.

19 лютого 2011 року я привела синів в лікарню, щоб вони могли попрощатися з батьком. У моїй голові крутилися питання:

“Як це можливо? Чому він не встане і не піде разом з нами додому? Що буде, коли я побачу його гарні блакитні очі в останній раз? »

Все відбувалося, як в тумані. Діти, друзі і родичі попрощалися з ним, і ось настав час.

Он пил всего 1 энергетик в день — и умер от остановки сердца в 41

Caters News

Наших синів мої друзі вивели в приймальню – я не хотіла, щоб вони бачили останній подих свого батька. У палаті залишилися батьки чоловіка, його брат з дружиною і медсестра. Вона відключила чоловіка від апарату.

Я сиділа, стискаючи його руку протягом усіх 30 хвилин, в той час як життя повільно покидала тіло цього прекрасного чоловіка. Ця людина була всім для мене! Додому я повернулася розбитою. Мій розум відмовлявся приймати те, що відбувається. Моє серце розірвалося на частини.

Через кілька днів доктор подзвонив мені, щоб висловити співчуття. Він сказав, що наша сім’я дійсно зворушила їх серця. Під час розмови я запитала: «Якщо ці напої настільки небезпечні, чому вони досі в продажу?»

Він сказав, що лікарі частіше за все не повідомляють в Управління з контролю за продуктами і ліками про випадки, коли вживання енергетиків призвело до летального результату. Громадськість дізнається про них тільки завдяки ЗМІ …

А ви знали про шкоду енергетиків?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України