Авторські статтіДіаспора

Прага відзвітувала про успіх програми перевиховання безбілетників

Мерія Праги продовжила незвичайну програму по боротьбі з безбілетниками в громадському транспорті. В її рамках «зайцям» прощають половину штрафу, якщо ті погоджуються купити річний проїзний. За п’ять місяців існування проекту він довів свою високу ефективність.

Сьогодні штраф за безквитковий проїзд у громадському транспорті Праги становить 800 крон (при оплаті на місці, або не пізніше 15 днів у касі DPP. Після закінчення цього рядок, штраф зростає до 1500 крон). За новими правилами, з порушників беруть удвічі менше – 400 крон, якщо вони протягом п’яти днів з моменту отримання штрафу набувають проїзний на рік. Він коштує 3 650 крон.

«Проект стартував 23 жовтня минулого року і до сьогоднішнього дня їм скористалися 2 169 пасажирів. Це означає, що 2 169 безбілетників стали володарями річного проїзного, а виручка Транспортного підприємства Праги збільшилася майже на 8 млн крон», – розповів заступник столичного мера Петро Долинек.

Щоб скористатися цією можливістю, спійманому безбілетнику не слід платити штраф контролеру. З виписаною квитанцією йому слід звернути на одну з кас транспортного підприємства, де пред’явити придбаний проїзний або придбати його на місці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.