Прага відзвітувала про успіх програми перевиховання безбілетників

Мерія Праги продовжила незвичайну програму по боротьбі з безбілетниками в громадському транспорті. В її рамках «зайцям» прощають половину штрафу, якщо ті погоджуються купити річний проїзний. За п’ять місяців існування проекту він довів свою високу ефективність.

Сьогодні штраф за безквитковий проїзд у громадському транспорті Праги становить 800 крон (при оплаті на місці, або не пізніше 15 днів у касі DPP. Після закінчення цього рядок, штраф зростає до 1500 крон). За новими правилами, з порушників беруть удвічі менше – 400 крон, якщо вони протягом п’яти днів з моменту отримання штрафу набувають проїзний на рік. Він коштує 3 650 крон.

«Проект стартував 23 жовтня минулого року і до сьогоднішнього дня їм скористалися 2 169 пасажирів. Це означає, що 2 169 безбілетників стали володарями річного проїзного, а виручка Транспортного підприємства Праги збільшилася майже на 8 млн крон», – розповів заступник столичного мера Петро Долинек.

Щоб скористатися цією можливістю, спійманому безбілетнику не слід платити штраф контролеру. З виписаною квитанцією йому слід звернути на одну з кас транспортного підприємства, де пред’явити придбаний проїзний або придбати його на місці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh