Авторські статтіФотогалерея

Історичні двійники знаменитостей. Фото

Кажуть, що у кожної людини є мінімум 7 двійників по всьому світу. Однак перевірити цю теорію на практиці не надається можливим.

Але зате на сайті Unbelievable facts ми виявили 10 історичних двійників сучасних знаменитостей. Деякі з них настільки схожі один на одного, що в це навіть важко повірити!

Не інакше як ці зірки просто безсмертні і дурять нам голови

1. Майкл Сірка

Цей відомий канадський актор разюче схожий на жінку на портреті іспанського художника Ігнасіо Сулоага, який він намалював у 1940 році. Її звали Донья Кармен Арконда.

2. Алек Болдуін

Джозеф Р. Коланс (фото 1964 року) був ветераном бойових дій і не мав ніякого відношення до акторства. Но як же сильно він схожий на актора Алека Болдуіна!

3. Джастін Тімберлейк

У Джастіна теж є свій історичний двійник. Перед вами фото заарештованого в 1870-х невідомого чоловіка. Навіть не віриться, що це не сам Джастін!

4. Метт Деймон

Радянський воєначальник, маршал авіації Іван Микитович Кожедуб, на цьому знімку, зробленому в 1946 році, вилитий Метт Деймон.

5. Кіану Рівз

Кіану як ніби зійшов з портрета 1875 року, зображує французького актора Поля Муню. Разюча схожість! Навіть борідка така ж.

6. Дженніфер Лоуренс

Дженніфер Лоуренс — одна особа з єгипетською кіноакторкою Зубайдой Тервот, яка померла в 2016 році.

7. Джон Траволта

Красунчик Джон Траволта також не залишився без історичного двійника. Праворуч ви можете бачите фотокартку невідомого чоловіка, зроблену в 1870 році.

8. Ніколас Кейдж

За цю фотографію Ніколаса Кейджа навіть на повному серйозі звинувачували в тому, що він безсмертний вампір! А знайшов її чоловік, збирають старовинні знімки, в старому архіві часів Громадянської війни в США.

9. Брюс Вілліс

Зірка «Міцного горішка» — просто копія Дугласа Макартура (1880-1964), відомого американського полководця.

10. Марк Цукерберг

Філіп IV (1605-1665) був королем Іспанії з династії Габсбургів. Дивлячись на ці зображення, навіть не скажеш, що це два різних людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України