В Празі скасували вересневий фестиваль бурчака «Vinobraní na Grébovce»

Влада міської частини Прага-2 оголосила, що традиційний вересневий фестиваль бурчака «Vinobraní na Grébovce» у нинішньому році не відбудеться. Рішення прийнято з метою забезпечення безпеки мешканців на тлі епідемії коронавіруса.

Дводенний фестиваль проводився у вересні останні 13 років. Перший день проходив на площі Миру, другий – в парку «Гребовка» (Гавличкові сади).

«Ми довго відкладали прийняття рішення і з надією стежили за розвитком епідеміологічної ситуації та процесом зняття карантинних заходів. Проте до цих пір неясно, коли буде знято обмеження на кількість учасників масових заходів. Вже зараз ми повинні були готувати договір з виноробами та продавцями, але це неможливо. Ми не можемо організовувати одну з найбільш відвідуваних акцій в місті без гарантій і впевненості.

Як організатори ми несемо відповідальність за життя і здоров’я людей. Нам дуже шкода порушувати традицію, але безпека зараз на першому місці. По названих причинах ми не хочемо обмежувати кількість гостей або знижувати рівень фестивалю. Сподіваємося, що через рік ми все повернемо жителям з лишком», – заявила голова міської частині Яна Чернохова.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh