Портніков: Трамп не зважився за спиною України обговорювати її з Путіним


До першої телефонної розмови Трампа з Путіним люди рахували дні, потім, години, потім хвилини, а, коли вона відбулася зрозуміли, що даремно витрачали час, перебуваючи в очікуванні різкої зміни політики Білого дому по відношенню до Кремля, адже президенти США і РФ поклали трубки і нічого незвичайного не сталося, санкції в дії, російських дипломатів назад у Вашингтон ніхто не запрошує. Про це у своєму блозі пише відомий український журналіст Віталій Портніков.

Журналіст підкреслює, що жодна нова адміністрація Білого дому не починала свою діяльність з закликом розірвати з Москвою всі контакти, так діє і Трамп, заявляючи про готовність вести діалог з «джельтенменом Путіним». «Якщо проаналізувати ті меседжі, які після діалогу озвучили Москва і Вашингтон, стає зрозуміло, що це два різні повідомлення. Для Кремля важливе широке коло зовнішньополітичних питань, які обговорили Трамп і Путін. А для Білого дому важлива Сирія», – пише Портников.

У Білому домі кажуть, що про Україну під час бесіди з Путіним не говорили, а в Кремлі вважають, що зачепили тему сходу України. Журналіст зазначає, що Трампу все таки доведеться озвучити позицію щодо ситуації в Україні і тут важливо, щоб ця позиція була сформована за участю Києва. «Щоб про нас – висловлюючись класичним терміном польської дипломатії – нічого не вирішували без нас», – резюмував Портников.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh