Експерт пояснив, чому Путіну не вдалося назвати події на сході «війною, а не АТО»

Відомий український політичний аналітик Павло Нусс на своїй сторінці в соцмережі Facebook пояснив, чому для України дуже важливо, що на сході країни «АТО, а не війна». На його думку, від нашої перестановки слів Україні вдалося запобігти економічний крах завдяки взаємодії з міжнародними фінансовими офісами, які не змогли б співпрацювати з Україною в штатному режимі, як державою, яка перебуває у стані війни.

«Законодавчого закріплення актом агресії РФ проти України в статус війни Москва хотіла з перших кроків свого брудного кирзового чобота на нашу землю, і це бажання нікуди не зникло. Простіше кажучи, Кремль ставив і ставить перед собою завдання змусити Україну оголосити війну Росії, після чого Путін мав всі юридичні підстави для використання збройних сил РФ, а не маріонеток-терористів, для вторгнення і просування військ інтервента», – зазначив Павло Нусс.

За його словами, війна – це не лише суттєве обмеження конституційних прав і свобод платників податків, це рецесія всіх промислових, фінансово-економічних та інших бюджетоутворюючих галузей, які навіть на третьому році війни продовжують розвиватися.

«Хіба є секретом те, що підміна статусу війни на «АТО» піддержанна союзниками в США і ЄС, які рекомендували Україні не надавати російським варварам можливість для реалізації повномасштабного військового вторгнення? Ні! Для більшості думаючих людей це не секрет. Патріотизм і мужність українських воїнів, Мирний план президента і консолідація нації, народу, а також міжнародна солідарність з Україною, активну доля наших друзів у політико-діпломатичної, економічної і оборонної місіях – все це примусило Путіна до страху всупереч… До страху перед Україною», – вважає Павло Нусс.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh