Новини

Експерт пояснив, чому Путіну не вдалося назвати події на сході «війною, а не АТО»

Відомий український політичний аналітик Павло Нусс на своїй сторінці в соцмережі Facebook пояснив, чому для України дуже важливо, що на сході країни «АТО, а не війна». На його думку, від нашої перестановки слів Україні вдалося запобігти економічний крах завдяки взаємодії з міжнародними фінансовими офісами, які не змогли б співпрацювати з Україною в штатному режимі, як державою, яка перебуває у стані війни.

«Законодавчого закріплення актом агресії РФ проти України в статус війни Москва хотіла з перших кроків свого брудного кирзового чобота на нашу землю, і це бажання нікуди не зникло. Простіше кажучи, Кремль ставив і ставить перед собою завдання змусити Україну оголосити війну Росії, після чого Путін мав всі юридичні підстави для використання збройних сил РФ, а не маріонеток-терористів, для вторгнення і просування військ інтервента», – зазначив Павло Нусс.

За його словами, війна – це не лише суттєве обмеження конституційних прав і свобод платників податків, це рецесія всіх промислових, фінансово-економічних та інших бюджетоутворюючих галузей, які навіть на третьому році війни продовжують розвиватися.

«Хіба є секретом те, що підміна статусу війни на «АТО» піддержанна союзниками в США і ЄС, які рекомендували Україні не надавати російським варварам можливість для реалізації повномасштабного військового вторгнення? Ні! Для більшості думаючих людей це не секрет. Патріотизм і мужність українських воїнів, Мирний план президента і консолідація нації, народу, а також міжнародна солідарність з Україною, активну доля наших друзів у політико-діпломатичної, економічної і оборонної місіях – все це примусило Путіна до страху всупереч… До страху перед Україною», – вважає Павло Нусс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України