Портніков: Путіна чекає доля Лукашенка


Відомий український журналіст і блогер Віталій Портніков у своєму блозі пише про те, що американці, самі не усвідомлюючи того, обравши 45-им президентом США Дональда Трампа, заклали бомбу повільної дії у відносинах Сполучених Штатів Америки та Китайської Народної Республіки. Ще не минув і місяць, як Трамп виконує свої обов’язки президента США, а вже стосунки двох країн більш ніж напружені. Саме тому, на переконання Портнікова, якщо світ і сколихнеться від Третьої світової війни, то це буде війна не Заходу та Росії, а США з КНР.

На разі в світі намагається зрозуміти, як останні заяви Трампа можуть стати реальністю, зокрема щодо того, щоб примусити Мексику заплатити за будівництво стіни на кордоні з США. На думку Портнікова, Мексика з її стіною не так важливі для Трампа, хоч він про це красномовно говорити. «Конфронтація з Китаєм – це і є головний запит виборців Трампа. Звісно, не тих, які, віддаючи свої голоси за Трампа надіялися, що мультимілліардер створить нові робочі місця в США, а тих, які мають великий бізнес і яким вигідно, щоб Китай значно втративши свої економічні позиції, а частка ринку КНР перейшла таким, як Трамп – володарям заводів, фабрик, великих потужних корпорацій», – зазначив Віталій Портніков.

За його словами, Трамп свідомо провокує Китай, ні з чого хоче створити конфліктну ситуацію, коли витримка офіційного Пекіну закінчиться і можна буде звинуватити КНР в тиску на США. «Найскладніше доведеться в цій ситуації Росії, обоє ласих партнери почали ворогувати, тож Путіну доведеться обирати, когось одного з них, відчути себе в ролі президента Білорусі Лукашенка, навчившись маневрувати між Заходом і Росією», – резюмував Портніков.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh