Політика

Кінець казки: пропутінський власник зоопарку біжить з Криму

Конец сказки: пропутинский владелец зоопарка бежит из Крыма

Власник розташованих в анексованому зоопарку “Казка” і сафарі-парку “Тайган” Олег Зубков має намір отримати громадянство Туреччини і розвивати свій бізнес там.

Про це він сказав на прес-конференції в окупованому Сімферополі, передає Крим.Реалії.

Зубков подав документи на отримання турецького громадянства, але поки що не збирається закривати свої парки у Криму. За його словами, з турецькою стороною досягнута домовленість про будівництво мега-“Тайган” на узбережжі поруч зі Стамбулом. Будівництво буде вестися за рахунок бюджету країни, а побудований парк буде переданий в довгострокову оренду турецької компанії Зубкова “Тайган-Croup”.

“У Криму мені ні розвиватися, ні будувати нові об’єкти не дають”, – сказавши він.

Варто відзначити, що Зубков у 2014 році був прихильником захоплення Росією Криму, отримав російських паспорт. При цьому у нього тривалий конфлікт з російськими окупаційними владою півострова.

15 січня цього року в парку “Тайган” від укусів тварин і зараження крові помер 29-річний різноробочий Максим Яковлєв. Відомо про це стало лише через тиждень. За версією адміністрації, хлопця покусали собаки за межами парку, і він відмовився від проходження лікування. Родичі загиблого припускають, що він став жертвою нападу вихованців “Тайган”. Сам Зубков заперечує, що це було виробничим випадком.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України