Кінець казки: пропутінський власник зоопарку біжить з Криму

Власник розташованих в анексованому зоопарку “Казка” і сафарі-парку “Тайган” Олег Зубков має намір отримати громадянство Туреччини і розвивати свій бізнес там.

Про це він сказав на прес-конференції в окупованому Сімферополі, передає Крим.Реалії.

Зубков подав документи на отримання турецького громадянства, але поки що не збирається закривати свої парки у Криму. За його словами, з турецькою стороною досягнута домовленість про будівництво мега-“Тайган” на узбережжі поруч зі Стамбулом. Будівництво буде вестися за рахунок бюджету країни, а побудований парк буде переданий в довгострокову оренду турецької компанії Зубкова “Тайган-Croup”.

“У Криму мені ні розвиватися, ні будувати нові об’єкти не дають”, – сказавши він.

Варто відзначити, що Зубков у 2014 році був прихильником захоплення Росією Криму, отримав російських паспорт. При цьому у нього тривалий конфлікт з російськими окупаційними владою півострова.

15 січня цього року в парку “Тайган” від укусів тварин і зараження крові помер 29-річний різноробочий Максим Яковлєв. Відомо про це стало лише через тиждень. За версією адміністрації, хлопця покусали собаки за межами парку, і він відмовився від проходження лікування. Родичі загиблого припускають, що він став жертвою нападу вихованців “Тайган”. Сам Зубков заперечує, що це було виробничим випадком.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh