Політика

Вчений-американіст: Трамп спровокує три масштабних конфлікти

Ученый-американист: Трамп спровоцирует три масштабных конфликта
Політика нового президента Сполучених Штатів може спровокувати відразу три серйозних конфлікти. Як інформує Голос українською  з посиланням на Оглядач, про це розповів Олександр Потєхін, доктор історичних наук і вчений-американист.

За його словами, існують три найбільш імовірні зони ризику – американо-близькосхідна, американо-китайська та латиноамериканська. «В цих зонах може початися дестабілізація, якої не було при Бараку Обамі. У Трампа нереалістичні плани стосовно Китаю, що і викликало серйозне загострення у відносинах двох країн. Трамп вирішив повернутися до політики «двох Китаїв», збирається визнати Тайвань, якщо Пекін буде себе погано вести в Південно-Китайському морі», вважає Потєхін.

Крім того, він зазначив, що дестабілізація в латиноамериканській зоні пов’язана з розпорядженням Трампа про будівництво стіни на кордоні з Мексикою. «Що стосується близькосхідної зони, то Трамп практично погодився на перенесення столиці Ізраїлю Тель-Авіва до Єрусалиму. Це підірве основи діалогу між Іраном і США», підкреслив навчань-американист.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України