Портников: багато хто сьогодні не розуміє що зробив для України Євромайдан

Багато хто в Україні сьогодні, на превеликий жаль, не розуміють, що зробив для України Євромайдан, він розбудив багатомільйонну країну, яка жила фактично в стані Українській Радянській Соціалістичній Республіці. Перше – ми отримали незалежність, яка в 1991 була лише формальністю. Насправді ж, ніякого розпаду СРСР не було, і саме завдяки Майдану – цей розпад відбувся, Україна таки відкололася від «совка». Люди самі вийшли на вулицю за свою незалежність, за право самим вирішувати з ким і як жити. Про це у своєму блозі пише журналіст і публіцист Віталій Портніков.

За його словами, другий важливий момент, який приніс Євромайдан – він поламав радянську економічну систему. Не дарма, як тільки було ясно, що Асоціація з ЄС буде підписана, практично всі українські олігархи «завищали» від страху про те, що весь український ринок заточений на Росію і тепер Україні загрожує дефолт, країна просто зупиниться. Новій владі довелося різати по живому і дійсно крах радянської економічної системи вдарила по гаманцю багатьох, але це повинно було відбутися ще в 1991, тоді нічого такого не сталося, УРСР продовжувала і далі жити в економічній системі СРСР.

Портников відзначає, що третій фактор, який також приніс Майдан – він остаточно розкрив очі українцям на те, що ж це за країна Росія, яка замість того, щоб налагоджувати діалог з Києвом після Революції, почала воювати і вбивати українців.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh