Авторські статтіЗдоров'я

Причини не збільшувати губи

Не всім від природи дісталися великі губи. Варто компенсувати природний недолік втручанням пластичної хірургії або косметології? Які можуть бути наслідки після збільшення?

Великий і чуттєвий рот є сексуальним і модним. Саме тому тисячі жінок вдаються до хитрощів пластичної хірургії і косметології з метою домогтися бажаного. Чи варто це робити? Про це і піде мова в нашому огляді.

Причина №1. Неприродний вигляд

Найчастіше в гонитві за примарною красою модники і модниці втрачають свій розум і намагаються досягти максимального результату, який, з їхнього погляду, є оптимальним. В результаті навколишні можуть спостерігати в прямому сенсі слова понівечене обличчя з непропорційно великими губами. Подібний зовнішній вигляд не може викликати захоплення, єдиною реакцією на такий карикатурний вигляд є сміх.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №2. Ймовірність ускладнень

Філлери на основі гіалуронової кислоти, які традиційно використовують для накачування губ, далеко не так нешкідливі. Вони можуть стати причиною ряду ускладнень. Серед них алергічна реакція, оніміння губ, поява ранових поверхонь в області червоної облямівки губ.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №3. Наявність протипоказань

Існує велика кількість захворювань, які є протипоказанням до проведення інєкцій краси в губи. Цю обставину варто обов’язково враховувати і не ризикувати своїм здоров ” ям даремно.

Не перегрівайтеся! Відкрите сонце, сауна, солярій і гарячі ванни – справжні вороги філерів на основі гіалуронової кислоти. gmtclinic

Причина №4. Порушення міміки обличчя

Наші губи відіграють важливу роль у процесі спілкування, даючи людині можливість вимовляти звуки. Мовний апарат – дивовижний по своїй складності біомеханізм, який може вийти з ладу при насильницьке втручання і коригування однієї з його частин. Змінивши розмір губ, ви ризикуєте втратити можливість легко говорити. Напевно ви не раз спостерігали на екранах телевізорів інтерв’ю з поп–дівами і помічали ті, як змінився їх голос після корекції губ. Вони стали в буквальному сенсі говорити в ніс. Слова з їх уст перестали звучати чітко і правильно.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №5. Порушення дикції

Значні зміни відбуваються і в міміці. Посмішка стає справжнім випробуванням на міцність. М які тканини, збільшившись в розмірах, втрачають свою еластичність. Їх занадто різке розтягнення може спровокувати тріщини і розриви, які досить довго гояться і є болючими.

Причина №6. Тимчасовий ефект від процедури щодо збільшення губ

Якщо ви думаєте, що досягнутий після уколу результат буде з вами вічно, то глибоко помиляєтеся. Для того щоб підтримувати губи в бажаній формі, вам знадобиться робити уколи регулярно.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №7. Психологічний конфлікт із власним «я»

Бажання змінити щось у своїй зовнішності притаманне в тій чи іншій мірі кожній жінці. У цьому немає нічого незвичайного. Альо якщо у вас виникли думки вдатися до більш кардинальних заходів, ніж експерименти з мейкапом, то це означає, що пора серйозно зайнятися самоаналізом.

Причина №8. Філлер на губах – ознака похилого віку

Всі ми боїмося старості і починаємо переживати з приводу власної зовнішності з її наближенням.

На маніпуляцію зі збільшення губ вирішуються в основному жінки у віці. Тому, як не крути, а пухкі губки – відмітний знак дам, яким добре за сорок. Чи варто позиціонували себе як молоду матрону, вирішувати вам, але ми пропонуємо уникати подібних кроків.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №9. Негативна реакція партнера

Пухкі губи відмінно виглядають на фото, але як поставитися ваш партер до таких змін у вашій зовнішності. Згідно зі статистичними опитуваннями більшість чоловіків висловлюються негативно на тему збільшення губ. На їх думку, така сексуальність, отримана штучним шляхом, є фальшивою, виглядає ненатурально і протиприродно.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №10. Неправильне сприйняття вас оточенням

Великі губи – ознака чуттєвості і еротичності, яку слід проявляти в ліжку з коханим чоловіком. Але при цьому настільки видатні зовнішні дані можуть зробити вас об’єднання об’єктом жадання в абсолютно невідповідній для цього обстановці. Наприклад, уявіть собі ділову жінку – керівника великої фірми, яка вирішила збільшити губи і зробила це. Чи будуть підлеглі ставитися до неї з такою серйозністю? Думаємо, що навряд чи! Висновок – хочете, щоб вас сприймали адекватно, не експериментуй зі своїми рисами в косметологічному кабінеті.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Причина №11. Можливf шкоду здоров’ю

Зараз є багато підробок на популярні бренді препаратів, які можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю. Запитуйте сертифікати на препарати і звертайтеся тільки в ліцензовані клініки.

Збільшення губ в домашніх умовах за 5 хвилин

Нам знадобиться:

  1. Зубна щітка
  2. Зубна паста
  3. Гігієнічна помада
  4. Xfc

Ретельно чистимо губки щіткою, намазуємо пастою і чекаємо, змиваємо пасту і вже бачимо крутій результат! Зволожуємо гарненько помадою і ось, ніби цілувалися всю ніч! Я не знаю, на скільки безпечний цей варіант, але мені підходить.

Ты пожалеешь! 11 причин не увеличивать губы

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України