Авторські статтіТехно

Skoda випустить перший електрокар до 2020 року

Компанія Skoda випустить власний електрокар не раніше 2020 року, будівництво почнеться на основі платформи MEB, повідомляє офіційний представник чеського концерну.

Представництво чеського заводу Skoda, що входить до складу німецької машинобудівної корпорації Volkswagen, повідомляє про випуск нового електричного автомобіля. Термін випуску заплановано на 2020, або на 2021 роки, точних відомостей по даній інформації в даний момент немає, будівництво автомобілів пройде на основі платформи MEB, яку також використовують інженери материнської компанії при виробництві власних електрокарів.

Зараз співробітники чеського підприємства проводять розробки оновлень для силового агрегату і акумулятора, завдяки чому запас ходу може збільшитися до 500 кілометрів на одній зарядці. При цьому розробники планують зменшити час заряду батареї до 15 хвилин, що є унікальною подією, а вартість такого авто має бути набагато нижчою, ніж аналогічний бензиновий варіант.

За словами генерального директора концерну Бернарда Майєра, розробники Skoda можуть взяти за основу зовнішній вигляд новинки концептуальну модель Vision S, однак остаточного рішення в даний момент немає.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України