Порнографія в інтернеті може негативно позначитися на романтичні відносини

Згідно з результатами дослідження соціологів із США, понад 90% американських підлітків регулярно переглядають відеоролики порнографічного характеру. Із-за такої популярності порно дуже складно правильно оцінити його вплив на стосунки серед молоді, але багато експертів вважають, що це явище носить виключно негативний характер.

 

Захисники порнографії наводять аргументи на користь таких роликів, стверджуючи, що їх перегляд може розширити ліберальні погляди на секс і підвищити знання та досвід. Однак на стосунки між коханими «полуничка» може мати згубний вплив, стверджують експерти. Перегляд порно призводить до зниження сексуального задоволення, погіршення романтичних відносин. Також зростає ризик зради, до того ж багато партнерів сам факт перегляду відео сексуального характеру вже вважають зрадою.

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон також стурбований цією проблемою. Він не сумнівається в негативному впливі порно на відносини між людьми і ніколи не допустить, щоб його діти займалися подібними вчинками.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh