Духовне

Державна комісія у справах захисту громадянських прав Айови посягнула на свободу віросповідання

Нещодавно опублікована брошура Державної комісії у справах захисту громадянських прав американського штату Айова опублікувала роз’яснювальну брошуру, яка містить ряд положень, які на думку правників можуть підірвати свободу віросповідання у цьому штаті, вважають правники. Про це інформує американська інформаційна католицька агенція «CNA».

Зокрема, у брошурі говориться що Закон Айови про цивільні права із 2007р. стосується теж і релігійних організацій. Це могло б призвести до того, що штат почне штрафувати релігійні організації за проповіді, які були би спрямовані проти гендерної ідеології, чи у яких би говорилося що гомосексуальна поведінка – це гріх, а також за відсутність можливості біологічним чоловікам користуватися жіночими туалетами і навпаки біологічним жінкам чоловічими туалетами.

Представниця Альянсу захисту свободи віросповідання юридичний консультант Крістіна Голкомб уже заявила, що бачення Державної комісії є закликом до прямого порушення конституційних прав і свобод громадян.

Пані Голкомб також зазначила, що низка християнських церков уже подала відповідну скаргу на ім’я прокурора штату Айова проти Державної комісії з питань захисту громадянських прав штату Айова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України