Державна комісія у справах захисту громадянських прав Айови посягнула на свободу віросповідання

Нещодавно опублікована брошура Державної комісії у справах захисту громадянських прав американського штату Айова опублікувала роз’яснювальну брошуру, яка містить ряд положень, які на думку правників можуть підірвати свободу віросповідання у цьому штаті, вважають правники. Про це інформує американська інформаційна католицька агенція «CNA».

Зокрема, у брошурі говориться що Закон Айови про цивільні права із 2007р. стосується теж і релігійних організацій. Це могло б призвести до того, що штат почне штрафувати релігійні організації за проповіді, які були би спрямовані проти гендерної ідеології, чи у яких би говорилося що гомосексуальна поведінка – це гріх, а також за відсутність можливості біологічним чоловікам користуватися жіночими туалетами і навпаки біологічним жінкам чоловічими туалетами.

Представниця Альянсу захисту свободи віросповідання юридичний консультант Крістіна Голкомб уже заявила, що бачення Державної комісії є закликом до прямого порушення конституційних прав і свобод громадян.

Пані Голкомб також зазначила, що низка християнських церков уже подала відповідну скаргу на ім’я прокурора штату Айова проти Державної комісії з питань захисту громадянських прав штату Айова.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh