Техно

Поради щодо вибору портативного зарядного пристрою

1На вибір ви можете придбати наступні портативні зарядні пристрої:

Тільки сонячний зарядний пристрій
Сонячний зарядний пристрій плюс блок живлення
Тільки блок живлення

Для вибору портативного зарядного пристрою можна зайти в інтернет магазин rubraslet, де фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію і заощадять ваш час порадивши модель, яка краще всього підходить для вас. Приймаючи до уваги, коли ви будете використовувати ваші електронні пристрої, спосіб їх підзарядки і як часто ви будете перезаряджати їх.

При виборі враховується наступне:

Тривалість подорожі:

Блоку живлення буде достатньо, якщо ви подорожуєте тільки на вихідних. Однак після його використання він стає марним вантажем. Якщо ви подорожуєте далеко від цивілізації протягом тижня або більше то вам, ймовірно, знадобиться сонячний зарядний пристрій.

Спосіб подорожі:

Для сонячного зарядного пристрою з блоком живлення або зарядного пристрою, що під’єднується безпосередньо до акумулятора вашого електронного пристрою необхідний тривалий вплив сонячних променів. Чи спроможні ви задовольнити цю вимогу? Туристи, мандрівники на човнах і велосипедисти скоріше за все зможуть правильно встановити сонячну панель і користуватися нею прямо на ходу. А можливо і ні. Наприклад, якщо ви подорожуєте на човні на спокійній воді то користуватися даними зарядних пристроїв ви зможете без проблем, чого не можна буде зробити спускаючись по бурхливому потоку. Більшість сонячних зарядних пристроїв здатні протистояти погоднім умовам, але ви скоріше за все не захочете ризикувати вашими електронними пристроями, які бояться вологи, пилу або гілок дерев.

Тип акумулятора:

Якщо ваші електронні пристрої використовують акумулятори типу АА, то використовується сонячний зарядний пристрій для зарядки одного комплекту, в той час як інший буде використовуватися в даний час. Таким чином, ви будете використовувати два комплекти батарей замість безлічі додаткових.

Розмір і вага:

Всі зарядні пристрої займають місце і додають додаткову вагу вашого туристичного спорядження. Вирішуйте, чи варто воно того? Так чи потрібно вам необмежене джерело енергії? Чи вам буде достатньо маленького блоку живлення? Чим більший (і важчий) ваш блок живлення, тим більшу кількість разів він зможе зарядити вашу електроніку. Розгляньте варіанти кріплень сонячних зарядних пристроїв. Чи можна їх прив’язати або зміцнити так, щоб їх не здував вітер?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України