Новини

Тренболон Ацетат, його властивості та переваги

Вже досить довгий час достатньо велика кількість сучасних людей веде здоровий спосіб життя. Це передбачає, що такі люди повинні дотримуватись правил правильного харчування і регулярно займатись спортом. Нажаль, не всі мають таку можливість, постійно відвідувати спортивну залу, тому що, в сучасному ритмі життя, більшість людей, мають досить завантажений графік і енергії на спорт уже не вистачає. Тому деякі люди, які ведуть здоровий спосіб життя, починають приймати стероїдні препарати, з допомогою яких можна не тільки зробити свої тренування більш ефективними, але і змінити свій стиль життя.

Одним з найвідоміших стероїдів є препарат Тренболон Ацетат. Цей анаболік досить часто приймають професійні спортсмени особливо бодібілдери і пауерліфтери, для того, щоб збільшити свої силові показники, і наростити м’язову масу, також Тренболон Ацетат приймають в період «сушки», для того, щоб зробити м’язи рельєфними та гарними. Досить важливо, що Тренболон Ацетат під час курсу зменшує підшкірний жировий прошарок, що дуже корисно як в період «сушки», так і під час нарощування м’язової маси.

Тренболон Ацетат – це досить сильний препарат, тому його так люблять приймати професійні спортсмени. Але під час прийому цього анаболіка необхідно строго дотримуватись рекомендацій, тому що в нього дуже велика ймовірність появи побічних ефектів.

Препарат Тренболон Ацетат рекомендують приймати 50-100 мг через день для чоловіків, а жінкам цей анаболік приймати взагалі не рекомендується через його потужність. Як правило курс препарату Тренболон Ацетат триває на протязі чотирьох тижнів, якщо є бажання продовжити його вживання, то необхідно приймати ще додатково препарати, які знижують рівень естрогенів, щоб запобігти появі побічних ефектів. Професійні спортсмени рекомендовану дозу препарату Тренболон Ацетат можуть збільшувати, а ось новачкам краще почати з невеликих доз, щоб дізнатись як організм реагує на Тренболон Ацетат.

Частіше всього прийом анаболіка Тренболон Ацетат поєднують з Провіроном, Тамоксіфеном, Гонадотропіном, Вінстролом чи Анаваром. При цьому варто відзначити, що рекомендовано дозу кожного з препаратів варто знизити вдвічі.

В разі недотримання правил вживання препарату Тренболон Ацетат можлива поява побічних ефектів, таких як: акне, порушення сну, агресія, зниження виробітки власного тестостерону, підвищення тиску.

Перед початком курсу Тренболон Ацетата необхідно проконсультуватись зі своїм лікарем або особистим тренером.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України