Авторські статтіТехно

Популярний смартфон Xiaomi Mi A2 оновили до Android 9.0 Pie

Для деяких смартфонів Xiaomi вже запущена бета-версія Android Pie 9.0. З кожним новим випуском версії Android виникає питання, коли виробник смартфонів випустить оновлення для своїх пристроїв.

 

За останні кілька років Xiaomi швидко зростала і є одним з лідерів з продажу смартфонів в Росії. Вихід Xiaomi на арену Android One з її Mi A1 і Mi A2 призвело всі увагу до китайського гіганта.

 

Компанія досягла нових етапів і випустила на ринок захоплюючі нові пристрої. Xiaomi тепер також є офіційним представником на європейському ринку, де правила оновлення програмного забезпечення і проблеми з телефоном досить суворі.

 

Google вже отримала величезний штраф за ті ж саме. Тім, хто володіє телефонами Android One Xiaomi, не потрібно турбуватися про оновлення, так як ці телефони будуть отримувати останню версію після того, як будуть доступні для пристроїв Pixel від Google.

 

Mi Mix 2S має право на бета-версію Android Pie 9.0. Android Pie 9.0 на інших пристроях серії Mi повинен бути отриманий до кінця першого кварталу 2019 року. На цей раз оновлення будуть випущені набагато швидше завдяки Project Trebel.

Телефони серії Mi 8 будуть першими, хто отримає оновлення. Для Mi Mix 2 воно має з’єднання явитися в аналогічному таймфреймі, як Mi 6, працюючий на MIUI 10 або MIUI X.

На даний момент більшість цих пристроїв на Android Oreo 8.0 або Android Oreo 8.1, як і більшість пристроїв, які працюють під брендом Mi – це пристрої Android One, флагманські

пристрої або пристрої середнього рівня, такі як Mi Mix 2s, який вже є одним з фаворитів Google і має офіційний ранній доступ до бета-програмі Android Pie.

Список телефонів Xiaomi Mi, для яких доступно оновлення Android Pie 9.0:

Mi 8

Mi Explorer 8

Mi Mix 2s

Mi Mix 2

Mi A1

Mi A2

Mi 6

Mi 6 Plus

Mi Mix 2

Mi Max 3

Mi Mix 2s, Mi 8 та Мі 8 Explorer випущені на Android – Pie.

Xiaomi підтвердила, що інші пристрої отримають оновлення Android Pie в четвертому кварталі 2018 року.

Дивно те, що 6 Mi, Mi 6 Plus і Mi Mix 2, очевидно, відсутні у списку пристроїв, які отримують оновлення Android Pie в 2018, але це не означає, що ці пристрої не отримають оновлення Android Pie. Mi 6, Mi 6 Plus і Mi Max 2 отримають оновлення Android Pie в першому кварталі 2019 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України