Авторські статті

З 8 по 11 листопада Президент України провів п’ять зустрічей в Гельсінкі на найвищому рівні і стільки ж в Парижі

Популярний український політичний аналітик Павло Нусс у своєму блозі пише про те, що, коли його звинувачують у маніпуляціях щодо актуального тези про безальтернативність президента Петро Порошенко, йому завжди хочеться запитати опонентів про реальні пропозиції або аргументироване спростування. У відповідь банальний набір російської пропаганди, спрямований проти діючого президента.

Павло Нусс зазначає, що, якщо говорити без всяких маніпуляцій, а використовувати тільки суху статистику, то тільки з 8 листопада по 11 листопада 2018 року президент провів 5 зустрічей в Гельсінкі на найвищому рівні і стільки ж в Парижі.

Павло Нусс підкреслює, за свою каденцію на посаді глави держави, президент Порошенко і весь український дипломатичний корпус напрацювали досить ефективних контактів на рівні керівників військово-політичних інститутів світу, в США і ЄС, і саме ці партнери є найбільш результативними українськими військово-політичними лобі на Заході, і саме ці лідери контактують і довіряють Україні в особі Порошенко. Експерт пише, що, підсумовуючи все вищесказане, виникає питання: чи є альтернатива Порошенко на сьогодні? Її немає, безумовно, якщо ми, звичайно, говоримо про досягнення стратегічних цілей та успіху української перспективи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України