З 8 по 11 листопада Президент України провів п’ять зустрічей в Гельсінкі на найвищому рівні і стільки ж в Парижі

Популярний український політичний аналітик Павло Нусс у своєму блозі пише про те, що, коли його звинувачують у маніпуляціях щодо актуального тези про безальтернативність президента Петро Порошенко, йому завжди хочеться запитати опонентів про реальні пропозиції або аргументироване спростування. У відповідь банальний набір російської пропаганди, спрямований проти діючого президента.

Павло Нусс зазначає, що, якщо говорити без всяких маніпуляцій, а використовувати тільки суху статистику, то тільки з 8 листопада по 11 листопада 2018 року президент провів 5 зустрічей в Гельсінкі на найвищому рівні і стільки ж в Парижі.

Павло Нусс підкреслює, за свою каденцію на посаді глави держави, президент Порошенко і весь український дипломатичний корпус напрацювали досить ефективних контактів на рівні керівників військово-політичних інститутів світу, в США і ЄС, і саме ці партнери є найбільш результативними українськими військово-політичними лобі на Заході, і саме ці лідери контактують і довіряють Україні в особі Порошенко. Експерт пише, що, підсумовуючи все вищесказане, виникає питання: чи є альтернатива Порошенко на сьогодні? Її немає, безумовно, якщо ми, звичайно, говоримо про досягнення стратегічних цілей та успіху української перспективи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh