Ми на порозі відновлення жорсткого протистояння між Росією та Ізраїлем – блогер

Вчора ряд ЗМІ опублікували інтерв’ю прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Репортери стверджують, що Нетаньяху визнав конфронтаційні процеси між Росією та Ізраїлем не тактичним маневром з метою поліпшити імідж російського керівництва в очах громадян, а стратегічним процесом, спрямованим, мабуть, на переорієнтування Росії з очікування поліпшення відносин з США в бік Європи. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, якщо те, що повідомляють ЗМІ – це правда, то це буде означати відновлення жорсткого протистояння між Росією та Ізраїлем, найсильнішим з часів СРСР. На думку Манна, у такому протистоянні у Росії немає шансів закріпитися на Близькому Сході і, якщо Путін справді прийняв таке рішення, це ще раз підтвердить висновок про те, що він поганий стратег, хоча і блискучий тактик.

Соломон Манн прогнозує, що протягом 10 днів всі події покажуть, хто є хто. І перший маркер – ми почуємо вибухи в Сирії. Якщо цього не відбудеться, то, швидше за все, почалася зовсім інша гра, в якій і Нетаньяху і Путін одягають маску, але будуть грати у загальну гру.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh