Авторські статті

Ми на порозі відновлення жорсткого протистояння між Росією та Ізраїлем – блогер

Вчора ряд ЗМІ опублікували інтерв’ю прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Репортери стверджують, що Нетаньяху визнав конфронтаційні процеси між Росією та Ізраїлем не тактичним маневром з метою поліпшити імідж російського керівництва в очах громадян, а стратегічним процесом, спрямованим, мабуть, на переорієнтування Росії з очікування поліпшення відносин з США в бік Європи. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, якщо те, що повідомляють ЗМІ – це правда, то це буде означати відновлення жорсткого протистояння між Росією та Ізраїлем, найсильнішим з часів СРСР. На думку Манна, у такому протистоянні у Росії немає шансів закріпитися на Близькому Сході і, якщо Путін справді прийняв таке рішення, це ще раз підтвердить висновок про те, що він поганий стратег, хоча і блискучий тактик.

Соломон Манн прогнозує, що протягом 10 днів всі події покажуть, хто є хто. І перший маркер – ми почуємо вибухи в Сирії. Якщо цього не відбудеться, то, швидше за все, почалася зовсім інша гра, в якій і Нетаньяху і Путін одягають маску, але будуть грати у загальну гру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України