Політика

Поправку в закон про імпорт електроенергії з країни-агресора Росії зроблено для Коломойського, – народний депутат Михайло Бондар

Голова комітету ВР з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус кілька тижнів тому проштовхнув поправку в закон, яка дозволила імпорт електроенергії з країни-агресора Росії

Про це на своїй сторінці у фейсбук пише Бондар Михайло

Зроблено це для олігарха Коломойського – саме його фірми почали з 1 жовтня імпортувати російську електроенергію в Україні. Поправка Геруса дозволила Коломойському вести справжню торгівлю на крові!

До цього моменту Україна трималась і з 2015 року не купувала електрику в Росії і СНД, тому що планувала об’єднати свою енергосистему з загальноєвропейською.
Зараз ці плани перекреслені і нас знову заганяють в російську енергетичну кабалу!

Сьогодні Герус вдався до ще одного ганебного кроку – вдарив по новому ринку електроенергії, який Україна впроваджувала за підтримки Євросоюзу.
Законопроект №2236-2 повертає енергетику до ручного управління, яке множить корупцію в інтересах його господаря.

Більшість в комітеті, мовчки, навіть не розібравшись та не розуміючи, дисципліновано, по вказівці, проголосували за цю аферу.

Єдине, що добре – вони бояться! Бояться людей, розуміють, що за злочини прийдеться відповідати. Саме тому намагаються приховати російський імпорт під білоруську обгортку. Але всі розуміють, що Білорусь – це просто прокладка між Україною і Росією, насправді нам буде поставлятись електроенергія з Росії.

Кнопкодавам, які сьогодні підтримали законопроект Геруса №2236-2 рано чи пізно прийдеться відповідати за свої дії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України