Поправку в закон про імпорт електроенергії з країни-агресора Росії зроблено для Коломойського, – народний депутат Михайло Бондар

Голова комітету ВР з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус кілька тижнів тому проштовхнув поправку в закон, яка дозволила імпорт електроенергії з країни-агресора Росії

Про це на своїй сторінці у фейсбук пише Бондар Михайло

Зроблено це для олігарха Коломойського – саме його фірми почали з 1 жовтня імпортувати російську електроенергію в Україні. Поправка Геруса дозволила Коломойському вести справжню торгівлю на крові!

До цього моменту Україна трималась і з 2015 року не купувала електрику в Росії і СНД, тому що планувала об’єднати свою енергосистему з загальноєвропейською.
Зараз ці плани перекреслені і нас знову заганяють в російську енергетичну кабалу!

Сьогодні Герус вдався до ще одного ганебного кроку – вдарив по новому ринку електроенергії, який Україна впроваджувала за підтримки Євросоюзу.
Законопроект №2236-2 повертає енергетику до ручного управління, яке множить корупцію в інтересах його господаря.

Більшість в комітеті, мовчки, навіть не розібравшись та не розуміючи, дисципліновано, по вказівці, проголосували за цю аферу.

Єдине, що добре – вони бояться! Бояться людей, розуміють, що за злочини прийдеться відповідати. Саме тому намагаються приховати російський імпорт під білоруську обгортку. Але всі розуміють, що Білорусь – це просто прокладка між Україною і Росією, насправді нам буде поставлятись електроенергія з Росії.

Кнопкодавам, які сьогодні підтримали законопроект Геруса №2236-2 рано чи пізно прийдеться відповідати за свої дії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh