Авторські статті

Юсупова: у президента амнезія або він забув, що в країні війна : за останню добу – 2 загиблих і 5 поранених

Сьогодні президент Володимир Зеленський виступивши на прес-конференції в Латвії, де заявивши, що на Донбасі вже два дні тиша і у нього є хороше передчуття, що вдасться зберегти перемир’я протягом семи днів, після чого вже можна буде почати масштабні розведення військ. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише блогер і волонтер Наталя Юсупова.

Вона зазначає, деякі користувачі соцмережі щодня скаржаться, що їх президента незаслужено ображають, а нічого, що за останню добу українська армія зазнала чималих втрат, двоє загиблих і п’ятеро поранених? Блогер підкреслює, складається враження, що у нашого Головнокомандуючого амнезія або він забув, що в країні війна.

Наталія Юсупова пише, звичайно ж, у Києві війни немає, кулі свистять, немає мінних полів і немає обстрілу. Командування навіть борті з пораненими подалі відсилає від Києва, мовляв немає важких, все добре, дивіться, палати порожні, війна скоро закінчиться. За словами волонтера, хотілося б, щоб війна справді закінчилась, але тільки на українських умовах і не інакше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України