Новини

Сергій Кучер – будівництво ЖК Edelweiss House підходить до фінальної стадії

Центральна частина Києва традиційно є найбажанішим місцем для проживання, але ціна “квадрата” у приватних трейдерів та ріелторів часто невиправдано завищена. Однак зараз у всіх охочих з’явилася відмінна можливість оселитися в центрі столиці у чудовій квартирі поруч з мальовничими місцями. Таку можливість нам подарував Сергій Кучер – генеральний директор Edelburg Development.

Місцезнаходження і комфорт – дві обов’язкові умови

Житловий комплекс Edelweiss House, що зводиться у центрі Києва компанією Edelburg Development – це більше, ніж просто квартири. Сьогодні нескладно знайти відмінну квартиру за прийнятною вартістю квадратного метра. Жителям верхніх поверхів до того ж буде доступний неперевершений вид, але на цьому переваги закінчаться. А у квартир Edelweiss House є ще одне – місце розташування. І це зовсім не просто центральна частина Києва.

Edelweiss House Сергія Кучера зручно розташувався в п’яти хвилинах ходьби від Національного ботанічного саду ім. Гришко. Дістатися до центру міста можна за п’ять хвилин на авто. Крім цього:

1. Поруч з житловим комплексом проходить головна транспортна артерія Києва.

2. Мешканцям та гостям столиці не доведеться довго блукати вузькими вуличками, аби дістатися до аеропорту “Бориспіль” чи “Київ”, довго шукати виїзди на Столичне, Набережне або Наддніпрянське шосе.

3. Щоб дістатися до метро, ​​потрібно пройти всього 400 метрів до розташованої поруч станції “Видубичі”.

4. Поруч знаходиться автовокзал із внутрішніми та міжнародними рейсами.

Весь комплект зручних деталей в одній пропозиції

Квартири Edelweiss House створювалися саме для комфортного життя, заявив генеральний директор Edelburg Development Сергій Кучер. Тому крім стандартних завдань, пов’язаних із грамотним вибором місця будівництва та функціональної квартирографії, були вирішені й інші важливі питання. Найменша квартира має площу 56 кв. м., тобто, нікому тут не доведеться тулитися в крихітних кімнатках. Для любителів максимального комфорту та свободи є дворівневі пентхауси з терасами.

До кожної квартири “додається” своя комора. Але найцінніша зручність – це кількість паркувальних місць. На 474 квартири їх налічується аж 625. Крім цього в Edelweiss House вже заплановано створення дитячого садку, тренажерного залу, сімейного ресторану та безлічі інших важливих об’єктів інфраструктури. У тому числі прогулянкових зон, місць для спілкування та загального користування та іншого. Одним словом, Сергій Кучер та Edelburg Development створили не просто квартиру, а комфортний острівець стабільності та спокою у самому центрі Києва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України