Авторські статтіТехно

Помічені космічні промені, які виходять з Антарктики

Антарктична імпульсна антена NASA під назвою ANITA вже довгий час спостерігає за континентом. Однак тільки в 2016 році дослідниками були помічені дивні частинки, що виходять з Антарктики.

За словами учених, які детально вивчили ці частинки, вони є космічними променями, які потрапляють з космосу на Землю. Зазвичай, такі промені володіють малою мозностью і не відбиваються від поверхні нашої планети. Однак імпульсна антена зафіксувала, що коли сильні космічні промені потрапляють в зону Антарктики, іноді вони відбиваються назад у космос.

Ці високоенергетичные промені, які були помічені вченими, за словами фахівців, можуть змінити багато чого в сучасній фізиці.

Під час таких спалахів виробляється безліч частинок, які змогла зафіксувати імпульсна антена, що також здивувало вчених, адже сама антена налаштована на виявлення променів, але ніяк не частинок.

В даний момент вчені намагаються вивчити поведінку променів і частинок, а також перевіряють антену ANITA на збої, адже можливо, що ці показники були помилковими, і викликані вони лише системними збоями в роботі самої антарктичної імпульсної антени.

Можливо, зараз вчені стояти на порозі нового великого відкриття. Адже безліч відкриттів робилися абсолютно випадково, а наша планета часто відкриває для нас все більше нового.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України