Здоров'я

Пілатес допоможе відновити ваше тіло, повернути поставу і позбутися від болю в спині

Привіт всім любителям спорту! Як ми з вами домовилися, сьогодні ми поговоримо з вами про пілатес. Чому саме він, а не щось інше? У наш час майже всі мають проблеми зі спиною, тому що багато часу проводимо за комп’ютером і вкрай мало рухаємося. За нескінченне сидіння з гаджетами плата дуже висока — ваше здоров’я і ваша зовнішність!

Я бачу дуже мало людей з гарною поставою і ходою. У більшої частини сутула спина, періодичні болі в ній, ходу древнього людини, волочащего ноги, 99 відсотків людей йдуть і постійно дивляться в землю. Загалом дуже сумне видовище.

Я за своє життя займалася багатьма видами спорту, але саме пілатес дозволяє будь-якій людині швидко відновити своє тіло за умови регулярних тренувань, позбутися від болю в спині, головному болю, мати гарну поставу, повертає легкий од ходу. А головне — пілатес дарує повне звільнення від стресів! Після заняття пілатесом настрій помітно поліпшується, а ви починаєте молодіти прямо на очах!
Пилатес поможет восстановить ваше тело, вернуть осанку и избавиться от болей в спинеФото: pixabay.com

Всі мої клієнти відчувають позитивний результат після кожного тренування, але по-справжньому карколомний ефект помітний після 6 місяців регулярних тренувань. Чому не раніше? Тому що це накопичувальний ефект. І вибачте, ви за своїм тілом і здоров’я ям не стежили кілька років, а зараз ви бажаєте миттєвий ефект? Такого просто не буває. За себе треба боротися, кожен день. Наше тіло типу смоли або глини — яку ві йому форму надаєте кожен день, то ви і маєте, дивлячись на себе в дзеркало.

В Австрії досить курсів пілатесу, є численні уроки пілатесу на youtube, тобто почати змінювати своє життя і робити своє здоров’я міцніше можна в будь-який момент. Пілатес допоможе вам відразу почати худнути і бути струнким. Він легко прибере зайві кілограми, звичайно за умови, що ви реально йдете до свого результату.

До мене на тренування приходять різні люди. Є ті, хто має проблеми зі спиною і надмірною вагою, є і худі, у яких дуже слабкий м язовий корсет, що сприяє сутулості, є чоловіки і жінки, приходять вагітні і після пологів, хто бажає повернути свою кращу форму.

Я щиро бажаю вам залишатися завжди здоровими і нехай ваша зустріч в дзеркалі з вашим тілом вас не дратувала ніколи. Пам ” ятайте, це я добре засвоїла за роки своєї роботи — СТАРОСТІ НЕМАЄ! Є тільки тіла з різною кількістю колагену. Не треба доводити себе до стану, коли ви будете соромитися самого себе і хворіти. Я знаю, годину не щадити нікого. Але його можна зупинити і перемогти. Було б ваше бажання! Дерзайте!

Щиро ваша,
Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжці.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України