Авторські статтіНовини з Австрії

Опитування відкрило світ фантазій працівників віденських офісів

Стрімке життя змушує все більше часу приділяти роботі. При 40-годинному робочому тижню, не дивно, коли робоче місце називають іншим будинком. На робочому місці люди не тільки займаються виконанням своїх трудових обов’язків, але і спілкуються, налагоджують соціальні зв’язки, колеги пізнають один одного. Природно, і думки на робочому місці не тільки про роботу, хоча і про колег…

Результати дослідження громадської думки, проведеного vikingdirekt.at серед 500 жителів Відня, займаються активною трудовою діяльністю, відкрив світ фантазій зайнятих роботою в трудовому колективі.

Виявилося, що 58 відсотків респондентів відчувають сексуальні фантазії по відношенню до своїх колег або до керівника. Для третини фантазії закінчуються любовними відносинами і сексом. 29 відсотків учасників опитування сказали, що у них був секс з колегою. Серед керівників вищої ланки цей відсоток ще більше — 57,14 відсотка. Кожен, хто ствердно відповів на питання інтимних стосунків з колегою по роботі, вважає, що романтичні відносини і секс з колегою по роботі сприяє більшій реалізації при виконанні трудових обовязків і покращують робочий клімат у колективі.

Більшість учасників опитування (50,4%) вказали, що їх службовий роман закінчується без серйозного продовження, при цьому 36,4 відсотка считают, що відносини після цього між колегами не зіпсувалися. Лише в одному з семи випадків інтимні стосунки з колегою по роботі закінчуються погано.

Варто заводити романтичні стосунки на роботі — вирішувати кожному самостійно. Тільки для прийняття рішення психологи радять розставити межі таких відносин, щоб вони не пошкодили самій роботі і не витворили проблем при взаєминах з колегами, ну і вдома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України