Опитування відкрило світ фантазій працівників віденських офісів

Стрімке життя змушує все більше часу приділяти роботі. При 40-годинному робочому тижню, не дивно, коли робоче місце називають іншим будинком. На робочому місці люди не тільки займаються виконанням своїх трудових обов’язків, але і спілкуються, налагоджують соціальні зв’язки, колеги пізнають один одного. Природно, і думки на робочому місці не тільки про роботу, хоча і про колег…

Результати дослідження громадської думки, проведеного vikingdirekt.at серед 500 жителів Відня, займаються активною трудовою діяльністю, відкрив світ фантазій зайнятих роботою в трудовому колективі.

Виявилося, що 58 відсотків респондентів відчувають сексуальні фантазії по відношенню до своїх колег або до керівника. Для третини фантазії закінчуються любовними відносинами і сексом. 29 відсотків учасників опитування сказали, що у них був секс з колегою. Серед керівників вищої ланки цей відсоток ще більше — 57,14 відсотка. Кожен, хто ствердно відповів на питання інтимних стосунків з колегою по роботі, вважає, що романтичні відносини і секс з колегою по роботі сприяє більшій реалізації при виконанні трудових обовязків і покращують робочий клімат у колективі.

Більшість учасників опитування (50,4%) вказали, що їх службовий роман закінчується без серйозного продовження, при цьому 36,4 відсотка считают, що відносини після цього між колегами не зіпсувалися. Лише в одному з семи випадків інтимні стосунки з колегою по роботі закінчуються погано.

Варто заводити романтичні стосунки на роботі — вирішувати кожному самостійно. Тільки для прийняття рішення психологи радять розставити межі таких відносин, щоб вони не пошкодили самій роботі і не витворили проблем при взаєминах з колегами, ну і вдома.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh