Авторські статті

Україна в наших з тобою руках…

Україна – насправді колосально потужна країна! Не дивлячись на ту рабську субвенцію до якої призводили всі режими окрім президентства Ющенка.

Ми ж, як громадяни просто настільки зациклюємося над ярмом президентства, міністерства і олігархо-парламентаризму, що самі психологічно повертаємо себе в період російсько-імперського царизму, тим паче до диктатури тоталітарного соціал-“комунізму”!

Ми забули, що наша держава – Незалежна. І я знаю, що мене проклянуть за це порівняння, але Незалежність в українському випадку (не беру країни СНД до прикладу бо як писав класик: “У кожного своя доля і свій шлях широкий”) – це ніби секс з дружиною, в якому не потрібні контрацептиви, але страх перед змінами – “зачаттям”, а згодом і народження власної дитини та твердої сім’ї заставляє нас обмежувати себе нав’язаними фобіями –”запобігатися”.

Фобією, що нічого доброго не буде, ілюзією, що зміна влади поміняє твій фінансовий, психологічний, а саме основне і духовний стан – в гіршу сторону питається: куди вже гірше? – з цією політикою від стабільності до добробуту, замість того, щоб отримати справжнє щастя – дитину, і по-справжньому якісно сформуватися – як відповідальна перед собою та своїм нащадком особистість, послідовник якісної національно-української еволюції (жодні расистські та шовіністичні підтексти в даному контексті не присутні – авт.) та виховання нового індивідума, діяча галузей в напрямку гуманізму та демократії так і твого ж “Пердікса” (в позитивному розумінні і генетичному коді) для продовження роду та фамільної династії ! Проснись ти українець, в тебе в руках зброя масового ураження за яку пролито ріки крові та поту – НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

Використай її з розумом, так, поміняти владу і реалізувати 5 статтю Конституція основне наше завдання! Ти рушійна сила, ти приклад дітлахам з твого подвір’я, ти приклад гуляючи по вулицях, ти приклад слабшим, ти взірець одноліткам і молодшим від тебе перед вагітними і пенсіонерами в маршрутках, ти еталон тим кому болить в чергах в лікарнях, ти ідеал сім’ї і кохання, ти приклад… Зарубай собі – це  на носі! Ти – українець! Ти – незалежний! Ти – патріот! Ти – шануєш мораль і совість! Тільки – ТИ…

Не дозволь загіпнотизувати себе, бо в твоїх руках майбутнє… Шанс змінити все – даний мені і тобі і наше завдання, щоб наші діти цитували нас, наші вчинки і перемоги, а не впадали в соціальну депресію в яку нас втягують ті кому ми вигідні, як бомжацько-туніядський клас і споєне та “баяновське покоління”! Ти той для кого здобувалася Незалежність, ти не повинен втікати від неї за кордон!

Розбудовуй фундамент закладений 22 роки тому! “Крівля” того фундаменту не за горами і матеріали та знання в її будівництві в тобі і в мені працюймо ж. І колосальна потужність України, як і її Незалежність та процвітання в наших з тобою руках. Слава Україні!

Володимир Муляр.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.