Україна в наших з тобою руках…

Україна – насправді колосально потужна країна! Не дивлячись на ту рабську субвенцію до якої призводили всі режими окрім президентства Ющенка.

Ми ж, як громадяни просто настільки зациклюємося над ярмом президентства, міністерства і олігархо-парламентаризму, що самі психологічно повертаємо себе в період російсько-імперського царизму, тим паче до диктатури тоталітарного соціал-“комунізму”!

Ми забули, що наша держава – Незалежна. І я знаю, що мене проклянуть за це порівняння, але Незалежність в українському випадку (не беру країни СНД до прикладу бо як писав класик: “У кожного своя доля і свій шлях широкий”) – це ніби секс з дружиною, в якому не потрібні контрацептиви, але страх перед змінами – “зачаттям”, а згодом і народження власної дитини та твердої сім’ї заставляє нас обмежувати себе нав’язаними фобіями –”запобігатися”.

Фобією, що нічого доброго не буде, ілюзією, що зміна влади поміняє твій фінансовий, психологічний, а саме основне і духовний стан – в гіршу сторону питається: куди вже гірше? – з цією політикою від стабільності до добробуту, замість того, щоб отримати справжнє щастя – дитину, і по-справжньому якісно сформуватися – як відповідальна перед собою та своїм нащадком особистість, послідовник якісної національно-української еволюції (жодні расистські та шовіністичні підтексти в даному контексті не присутні – авт.) та виховання нового індивідума, діяча галузей в напрямку гуманізму та демократії так і твого ж “Пердікса” (в позитивному розумінні і генетичному коді) для продовження роду та фамільної династії ! Проснись ти українець, в тебе в руках зброя масового ураження за яку пролито ріки крові та поту – НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

Використай її з розумом, так, поміняти владу і реалізувати 5 статтю Конституція основне наше завдання! Ти рушійна сила, ти приклад дітлахам з твого подвір’я, ти приклад гуляючи по вулицях, ти приклад слабшим, ти взірець одноліткам і молодшим від тебе перед вагітними і пенсіонерами в маршрутках, ти еталон тим кому болить в чергах в лікарнях, ти ідеал сім’ї і кохання, ти приклад… Зарубай собі – це  на носі! Ти – українець! Ти – незалежний! Ти – патріот! Ти – шануєш мораль і совість! Тільки – ТИ…

Не дозволь загіпнотизувати себе, бо в твоїх руках майбутнє… Шанс змінити все – даний мені і тобі і наше завдання, щоб наші діти цитували нас, наші вчинки і перемоги, а не впадали в соціальну депресію в яку нас втягують ті кому ми вигідні, як бомжацько-туніядський клас і споєне та “баяновське покоління”! Ти той для кого здобувалася Незалежність, ти не повинен втікати від неї за кордон!

Розбудовуй фундамент закладений 22 роки тому! “Крівля” того фундаменту не за горами і матеріали та знання в її будівництві в тобі і в мені працюймо ж. І колосальна потужність України, як і її Незалежність та процвітання в наших з тобою руках. Слава Україні!

Володимир Муляр.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh