Новини

Поляки відзначили День Незалежності нападом на посольство Росії. Фото, відео

Сьогодні Польща відзначає велике свято – День Незалежності. На цьому тлі тисячі поляків вирішили поділитися своїм святковим настроєм з посольством Російської Федерації. На даний момент, єдиною перешкодою між розпаленілої натовпом і острівцем Московії на польській землі є кордони поліцейських, які, до слова сказати, заарештували вже близько 200 демонстрантів.

Можна по різному оцінювати дану акцію, яка більше нагадує акцію непокори, ніж святкова хода. Але є тому одне просте пояснення. Поляки вийшли не трощити магазини і автомобілі, не влаштовувати масові підпали або бити негрів на вулицях. Поляки вийшли цілеспрямовано висловити свою думку щодо політики Кремля в Україні, а точніше окупації Криму і частини Донбасу.
Людей вже скрізь дістала сваволя оскаженілого ведмедя, оберігаючого тайгу і накидаючогося на чужі простори. Весь світ дивиться на Росію як на неадекватного відвідувача витверезника, для якого прозріння ще не скоро передбачається, а справ накоїти він встигне – ого-го! Тому даний спалах агресії цілком зрозумілий, тим більше від поляків, історія яких так тісно пов’язана з Росією … причому пофарбована вона вся в сірих тонах.
Не засуджую. І вітаю з Днем Незалежності!

Джерело:  zloy-odessit

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.