Авторські статті

Політолог: Зеленський спочатку летів в Єрусалим тільки через особисту зустріч з Путіним

Політичний аналітик Тарас Чорновіл у своєму блозі пише про те, що вже сьогодні стало ясно, що президент Зеленський, виявляється, прилетів у Єрусалим не для того, щоб вшанувати мільйони жертв Голокосту, а маючи надію на зустріч з Путіним. Тема можливості очної зустрічі поширювалася досить активно. Низка експертів, які мають доступ до інсайдерської інформації у надрах нинішньої влади, заговорили, що Зеленський принизився до того, що особисто попросив Путіна про зустріч. Звичайно, ж, Офіс президента одразу все заперечив – не було прохань, ні до кого не напрошуємося.

Політолог зазначає, потім з’явилося повідомлення РФ, де факт прохання президента України про зустрічі підтвердили і Офісу президента довелося визнавати, що вони дійсно готують зустріч з Путіним. Ну, Путін і його адміністрація не були б самі собою, якби не принизили при цьому Зеленського. Це не Порошенко – від нього можна було отримати публічно жорстку відповідь і навіть грубість у формі не зовсім цензурної пояснення.

Тарас Чорновіл зазначає, Зеленському підтвердили можливість аудієнції. Вся ця видима непослідовність, а в дійсності кричуща послідовність зневаги до мільйонів жертв єврейського народу і приниженості перед Путіним може викликати лише почуття огиди. І не тільки у нас, але і в Ізраїлі, і серед країн-союзників Єврейської Держави, де реально, а не карикатурно висловлюють свою скорботу за жертвами Голокосту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України