Політолог: Зеленський спочатку летів в Єрусалим тільки через особисту зустріч з Путіним

Політичний аналітик Тарас Чорновіл у своєму блозі пише про те, що вже сьогодні стало ясно, що президент Зеленський, виявляється, прилетів у Єрусалим не для того, щоб вшанувати мільйони жертв Голокосту, а маючи надію на зустріч з Путіним. Тема можливості очної зустрічі поширювалася досить активно. Низка експертів, які мають доступ до інсайдерської інформації у надрах нинішньої влади, заговорили, що Зеленський принизився до того, що особисто попросив Путіна про зустріч. Звичайно, ж, Офіс президента одразу все заперечив – не було прохань, ні до кого не напрошуємося.

Політолог зазначає, потім з’явилося повідомлення РФ, де факт прохання президента України про зустрічі підтвердили і Офісу президента довелося визнавати, що вони дійсно готують зустріч з Путіним. Ну, Путін і його адміністрація не були б самі собою, якби не принизили при цьому Зеленського. Це не Порошенко – від нього можна було отримати публічно жорстку відповідь і навіть грубість у формі не зовсім цензурної пояснення.

Тарас Чорновіл зазначає, Зеленському підтвердили можливість аудієнції. Вся ця видима непослідовність, а в дійсності кричуща послідовність зневаги до мільйонів жертв єврейського народу і приниженості перед Путіним може викликати лише почуття огиди. І не тільки у нас, але і в Ізраїлі, і серед країн-союзників Єврейської Держави, де реально, а не карикатурно висловлюють свою скорботу за жертвами Голокосту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh