Авторські статті

«Цього не буде через Крим»: політолог розповів про нормалізацію відносин Києва і Москви

У недалекому майбутньому у Росії і України немає ні єдиного шансу налагодити стосунки і вийти на рівень 2013 року. Така заява пролунала від політолога Кирила Молчанова. Він вважає, що найближчим часом відносини двох країн не піднімуться до докризового рівня.

«Якщо з Донеччиною ще теоретично можна прийти до спільного знаменника, то з питань Криму я так бачу, що точок дотику немає. Тому не буде і повноцінній нормалізації», – підкреслив політолог. Однак він заявив, що між двома країнами все-таки можливо взаєморозуміння. Зокрема, це стосується нормалізації економічних відносин. Молчанов не виключає, що у відносинах Москви і Києва можуть з’ явитися економічна доцільність і здоровий прагматизм. Політолог додав, що в майбутньому Україна все-таки може повернутися до прямих закупівель російського газу.

Якщо це станеться, то, як вважає Молчанов, президент України Володимир Зеленський все-таки зможе знизити тарифи ЖКГ. Це, на думку політолога, може серйозно вплинути на рейтинг президента і врятувати його від обвалення. Потрібно відзначити, що російська влада неодноразово повторювала, що питання Криму повністю закрите і російська сторона не буде обговорювати цю тему ніколи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.