Авторські статті

«Кожному фахівцю зрозуміло»: експерт заявив про марність поїздки Зеленського у Давос

Всі бізнесмени світу вже не вірять словам, і щоб інвестиції йшли в країну, потрібні реальні реформи

Про це на своїй сторінці в facebook написав ізраїльський експерт Соломон Манн. Він прокоментував виступ президента України Володимира Зеленського на економічному форумах у Давосі.

«Президент Зеленський виступив в Давосі. Українською мовою. І цим, на жаль, все сказано. Пропозиції відмінні, обнадійливі, слова красиві. Але кожному фахівцю зрозуміло, що за цими словами нічого не стоїть», – зазначає політолог. За його словами, світ бізнесу і економіки не вірить словам. Йому потрібні лише реальні справи, і тільки таким способом можна залучити інвестиції. Читачі прокоментували його публікацію.

«Скільки вже всього читав скрізь (наших політологів, експертів, розумних людей від різних партій) – виразно ніхто не написав (не говорив), чим ми можемо зацікавити потік інвесторів, враховуючи найближчих сусідів – РБ, РФ, Молдова, Польща, Румунія, Словаччина, Угорщина? Треба щось унікальне», – написали читачі. Нагадаємо, що раніше деякі експерти розмістили на своїх сторінках в соцмережах, фотографії, зроблені під час виступу Зеленського в Давосі. На них було видно, що президент виступав при напівпорожньому залі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України