Політолог: Ляшко грамотно скористався заявою Тимошенко про скасування посади президента в Україні

Лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропускає перший удар від головного «радикала» Олега Ляшка за «канцлерську республіку». Так вже вийшло, що вони будуть боротися один з одним і за того ж виборця. Про це у своєму блозі пише український політолог Михайло Бесараб.

За його словами, Тимошенко, йдучи в президенти, заявила, що скасує цю посаду. Це був цілком ідіотський хід її штабу. Політтехнологи Ляшко швидко зорієнтувалися і Ляшко заявив, що за зміцнення повноважень президента і за скасування посади прем’єра. Мова йде про американську модель, коли президент очолює виконавчу владу.

Михайло Бесараб вважає, що в цьому питанні Ляшко отримує серйозну перевагу над Тимошенко. Його модель «сильного президента» значно легше буде продаватися виборцям, її легше пояснити. Концепт Тимошенко значно складніше. Тут буде багато незручних питань. Перший з них, і найбільш очевидний: а навіщо балотуватися на пост президента, щоб його  скасовувати? Електорат Тимошенко-Ляшко за прості рішення і марить «сталевий рукою» заради порядку. Олег Ляшко грамотно піймав Юлію Тимошенко на легковажній заяві про канцлера. Тепер Юля не вийде з цього питання без втрат. Ляшко буде при кожній можливості їй про це нагадувати. Або ж їй доведеться відмовитися від цієї заяви, що також не буде добре.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh