Авторські статті

Політолог: Ляшко грамотно скористався заявою Тимошенко про скасування посади президента в Україні

Лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропускає перший удар від головного «радикала» Олега Ляшка за «канцлерську республіку». Так вже вийшло, що вони будуть боротися один з одним і за того ж виборця. Про це у своєму блозі пише український політолог Михайло Бесараб.

За його словами, Тимошенко, йдучи в президенти, заявила, що скасує цю посаду. Це був цілком ідіотський хід її штабу. Політтехнологи Ляшко швидко зорієнтувалися і Ляшко заявив, що за зміцнення повноважень президента і за скасування посади прем’єра. Мова йде про американську модель, коли президент очолює виконавчу владу.

Михайло Бесараб вважає, що в цьому питанні Ляшко отримує серйозну перевагу над Тимошенко. Його модель «сильного президента» значно легше буде продаватися виборцям, її легше пояснити. Концепт Тимошенко значно складніше. Тут буде багато незручних питань. Перший з них, і найбільш очевидний: а навіщо балотуватися на пост президента, щоб його  скасовувати? Електорат Тимошенко-Ляшко за прості рішення і марить «сталевий рукою» заради порядку. Олег Ляшко грамотно піймав Юлію Тимошенко на легковажній заяві про канцлера. Тепер Юля не вийде з цього питання без втрат. Ляшко буде при кожній можливості їй про це нагадувати. Або ж їй доведеться відмовитися від цієї заяви, що також не буде добре.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.