Авторські статтіТехно

Вчені знайшли новий спосіб створення мостів з води

Відомо, що структура молекули води дозволяє створювати міцні конструкції при достатньому скупчення атомів разом. Такий ефект може бути отриманий при хімічних реакціях на оксиді заліза.

Як відомо, перші мости з води були побудовані з допомогою електромагнітного поля. Вода, що містилася у дві пробірки, куди надіслано напругу. Молекули піднімалися по стінках і пов’язувалися між собою, утворюючи міст. Такі форми зв’язку у води спостерігаються дуже рідко, тому що їх легко зруйнувати, і важко змусити атоми згрупуватися.
Проте фахівці з TU Wien знайшли новий спосіб і змогли відтворити температурну аномалію, в ході якої вийшла необхідна хімічна реакція. Молекули води помістили у вакуум, де підняли температуру з дуже низької до -30° C. Експеримент проходив на платівці оксиду заліза. В результаті спостерігалася схожа реакція між молекулами води була побудована мостиковий зв’язок.

Провідні фахівці запевняють, що на цьому експерименти не закінчаться, так як необхідно встановити точні параметри, при яких молекулярна структура води допускає створення мостів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.