Авторські статті

Жителі окупованого Донбасу повинні отримувати пенсію в Україні

Більшість українських державних установ переконане в тому, що жителі окупованих територій Донбасу повинні отримувати пенсію, призначену їм в Україні. Така думка прозвучала від Андрея Діхтяренко, журналіста Радіо Свобода.

Діхтяренко зазначив, що, поспілкувавшись з чиновниками і юристами, він прийшов до такого висновку. «Чи допустимо, що людина переїжджає з окупованої території і звертається до українських органів державної влади з приводу отримання пенсії. Два роки цей чоловік працював у шахті на окупованій території, і постає питання: що робити Україні в цій ситуації? Чи повинна держава давати такій людині пенсію? Або друк угруповань ЛНР і ДНР в трудовій книжці позбавляють цього громадянина забезпечення за віком?», – зазначив журналіст.

За його словами, Україна зобов’язана виплачувати пенсію цій людині, адже багато громадян залишаються на Донбасі з причин, за яких цю територію залишити неможливо. Більше того, до 2014 року ці люди справно платили гроші в український бюджет, тому зараз держава має про них подбати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України