Авторські статті

Жителі окупованого Донбасу повинні отримувати пенсію в Україні

Більшість українських державних установ переконане в тому, що жителі окупованих територій Донбасу повинні отримувати пенсію, призначену їм в Україні. Така думка прозвучала від Андрея Діхтяренко, журналіста Радіо Свобода.

Діхтяренко зазначив, що, поспілкувавшись з чиновниками і юристами, він прийшов до такого висновку. «Чи допустимо, що людина переїжджає з окупованої території і звертається до українських органів державної влади з приводу отримання пенсії. Два роки цей чоловік працював у шахті на окупованій території, і постає питання: що робити Україні в цій ситуації? Чи повинна держава давати такій людині пенсію? Або друк угруповань ЛНР і ДНР в трудовій книжці позбавляють цього громадянина забезпечення за віком?», – зазначив журналіст.

За його словами, Україна зобов’язана виплачувати пенсію цій людині, адже багато громадян залишаються на Донбасі з причин, за яких цю територію залишити неможливо. Більше того, до 2014 року ці люди справно платили гроші в український бюджет, тому зараз держава має про них подбати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

 1. сволочь украинская ограбила сотни тысяч пенсионеров на Донбассе

  1. хто кого пограбував, ??? і що за фашистський жаргончик??? ти фашист, чи більше нацист, ти часом не з таких, що відрубували полоненим руки за тату з тризубом…???

 2. пенсійна система солідарна, тобто нині працюючі платять нинішнім пенсіонерам через відрахування в пенсійний фонд, але працюючі на непідконтрольній території не відраховують в український пенсійний фонд, тоді з чиїх відрахуваннь платити пенсії пенсіонерам на непідконтрольних територіях, працюючі на материковій Україні відраховують кошти для пенсіонерів цієї території…

 3. Діти пенсіонерів ЛНР та ДНР сплачують податки в їхні бюджети . А виплачувати пенсії повинні з НАШИХ податків. Нехай їхні підприємства сплатять податки Україні , тоді пенсіонери отримають пенсію.

  1. ганебно вас слухати. у більшості цих людей діти знаходяться на території України і сплачуть тут податки. і самі вони все життя сплачували податки Україні!!!!
   невже вони не заробили собі права на отримання пенсії???????
   ви чи зглузду з’їхали?

 4. на окупованих теренах відповідальність за людей і їхній добробут несе держава окупант,яку власне ці мешканці благали прийти і захистити їх від виплати їм пенсій і зарплат,від нормальних стосунків між людьми і взагалі від цивілізації.Тому всі притензії до себе і до держави окупанта.

  1. ви зовсім не пророк, хочь себе так назвали.
   ви взагалі навіть не уявляєте що там відбувалось. ніхто в людей не питав чи хочуть вони….сирломіць захопили адмінбудівлі, , провели псевдо-референдум і зробили картинку для ЗМІ… ось вам думка людей Донбасу????? Тоді Ви повний телепень!!!

 5. Ще ім всим присвоїти звання геррів Украіни та розстріляти ви там що зовсім подуріли? Вони нарису та великі заробітки а ми плати?

 6. питання виплати чи не виплати має залежати від того, чи отримують пенсіонери на окупованих територіях пенсії чи допомоги. Якщо отримують, то оплата подвійна не має здійснюватися. Якщо ні, а це має бути достовірно перевірена інформація, – то звичайно Україна має компенсувати і виплатити заборгованість, але тільки в разі, коли ця територія і люди будуть повністю в сфері управління держави Україна.

  1. Не кажіть дурниць. Людина за своє життя заробила право на отримання пенсії в Україні. Звичайно отримувати вона її повинна в безпечному для цього місті, тобто виїхавши на підконтролюну українській владі територію. Облік проводитись повинен, але не потрібно прив’язувати людину до довідки ВПО із адресою тимчасового проживання та проводити перевірки кожні пів року.
   А стосовно того, що людина отримує якісь виплати (ті копійки) на окупованій території, то нехай отримує, це компенсація людям за 4-ий рік знущань. Кожного місяця не кожний зможе виїхати, щоб отримати свою пенсію, а жити за щось людям потрібно, а то і за пенсією їхати не буди за що.

   1. Згодна. Отримувати чесно та прозоро, не приховуючи того факту що фактично проживає на тій території. Багато перестануть отримувати й компенсацію на оренду житла (деякі усе встигають). Складніше з тими, хто самостійно не пересувається, тут би був доречі Червоний хрест. Україна – повноцінна країна, яка прагне виконувати усі свої зобов’язання. А оті подачки, що там кидають це дійсно невелика компенсація за окупацію. З чого їм комуналку платити, з українських пенсій? Нехай на них краще в Україні ковбаси, сиру та цукерок нормальних накуплять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.