Авторські статтіЗдоров'я

Експерти коментують вплив рівної спини на математичні здібності

Фахівці з університету Сан-Франциско знають, що допомагає покращити математичні здібності і відчути себе впевненіше.

Вчені зібрали групу з 125 студентів, щоб перевірити на які аспекти нашого життя впливає правильна постава.

Перед тим як починати експеримент, всіх студентів коледжу попросили відповісти на питання, які визначили б їх рівень впевненості.

Далі волонтерів попросили виконати прості арифметичні завдання. Кожен студент мав за 15 секунд на одне завдання. Завдання виконали як з рівною спиною, так і немає.

Виявили такі результати: рівна спина має найбільший вплив на психіку людини, вона покращувала математичні здібності в експерименті і не має майже нічого спільного з кровообігом. Експерт Річард Харві коментує дослідження таким чином, пояснюючи, що правильна постава відразу додає нам впевненості, а коли ми перебуваємо в незручному для нас положенні, то це трансформується в мозок і тіло в якості негативних спогадів.

Таким чином, щоб перемогти свою невпевненість, потрібно розправити і розслабити плечі, підняти підборіддя. Такий прийом допомагає і під час публічних виступів. А напередодні початку навчального року школярам рекомендують вибирати правильний рюкзак зі спеціальною ортопедичною спинкою, яка буде формувати рівну поставу і рівномірно розподіляти вагу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України