Експерти коментують вплив рівної спини на математичні здібності

Фахівці з університету Сан-Франциско знають, що допомагає покращити математичні здібності і відчути себе впевненіше.

Вчені зібрали групу з 125 студентів, щоб перевірити на які аспекти нашого життя впливає правильна постава.

Перед тим як починати експеримент, всіх студентів коледжу попросили відповісти на питання, які визначили б їх рівень впевненості.

Далі волонтерів попросили виконати прості арифметичні завдання. Кожен студент мав за 15 секунд на одне завдання. Завдання виконали як з рівною спиною, так і немає.

Виявили такі результати: рівна спина має найбільший вплив на психіку людини, вона покращувала математичні здібності в експерименті і не має майже нічого спільного з кровообігом. Експерт Річард Харві коментує дослідження таким чином, пояснюючи, що правильна постава відразу додає нам впевненості, а коли ми перебуваємо в незручному для нас положенні, то це трансформується в мозок і тіло в якості негативних спогадів.

Таким чином, щоб перемогти свою невпевненість, потрібно розправити і розслабити плечі, підняти підборіддя. Такий прийом допомагає і під час публічних виступів. А напередодні початку навчального року школярам рекомендують вибирати правильний рюкзак зі спеціальною ортопедичною спинкою, яка буде формувати рівну поставу і рівномірно розподіляти вагу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh