Авторські статті

Блогер: Єдине, чого я не можу зрозуміти у тому всьому, що зараз відбувається між людьми – це щоденну некробухгалтерію

Наскільки мені відомо, у моїй стрічці нема нікого, кого професійно може цікавити кількість померлих від коронавірусу у світі. Нема міністрів і медиків, нема вчених-епідеміологів. Моя стрічка – це журналісти, вчителі, менеджери, перекладачі.

Про це повідомив  Володимир Гевко

І тим не менше, абсолютно кожного дня безліч людей вперто приносять на свої сторінки свіжу статистику скільки померло від вчора. Скільки свіжих жертв у США, Китаї і Європі. Колона вантажівок везла в Ломбардії труни із загиблими в крематорій, але декотрі українки завернули колону і вирішили поховати померлих у мозках своїх друзів зі стрічки. Відчуваєте, як вони всі там тепер лежать?

Складайте щільно, завтра привезуть нових, економте місце.

Скажіть мені – нашо??!! Яка мета такого обрахунку, окрім як звехнутої форми мазохізму і щоб довести себе і оточуючих до стану скаженої і переляканої білки? Який конструктив таких дій? Всі ми знаємо, що відбувається і всі розуміємо шо ситуація дуже трагічна, особливо в Італії.

Але, будь ласка, не позбавляйте волі до життя тих, хто і так сидить переляканий по хатах, як в клітці і не має куди подітись. Не закидайте живих трупами.

Ми робимо все, що нам кажуть і навіть більше. Сидимо вдома, миєм руки, носимо маски. Дотримуємось дистанцій. Будуть інші централізовані рекомендації МОЗу – будемо виконувати і їх. Що ще ми можемо зробити?

Будь ласка, перестаньте ятрити собі серця і всім, хто вас читає. Вони, серця, зараз і так вже не дуже великі. Маленькі такі перелякані сердечка, не в кожного і намацаєш.

Коли закінчиться ця катастрофа – ми згадаємо усіх жертв і вшануємо їх пам’ять. А зараз, будь ласочка, дайте можливість доїхати тим бідним італійським бабцям до останнього пункту їх призначення і не шарпайте без потреби.

Допомагайте живим вижити.

Думайте про живих.

Думайте про життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України