моя бабуся любить життя
моя бабуся любить життя

Блогер: Єдине, чого я не можу зрозуміти у тому всьому, що зараз відбувається між людьми – це щоденну некробухгалтерію

Наскільки мені відомо, у моїй стрічці нема нікого, кого професійно може цікавити кількість померлих від коронавірусу у світі. Нема міністрів і медиків, нема вчених-епідеміологів. Моя стрічка – це журналісти, вчителі, менеджери, перекладачі.

Про це повідомив  Володимир Гевко

І тим не менше, абсолютно кожного дня безліч людей вперто приносять на свої сторінки свіжу статистику скільки померло від вчора. Скільки свіжих жертв у США, Китаї і Європі. Колона вантажівок везла в Ломбардії труни із загиблими в крематорій, але декотрі українки завернули колону і вирішили поховати померлих у мозках своїх друзів зі стрічки. Відчуваєте, як вони всі там тепер лежать?

Складайте щільно, завтра привезуть нових, економте місце.

Скажіть мені – нашо??!! Яка мета такого обрахунку, окрім як звехнутої форми мазохізму і щоб довести себе і оточуючих до стану скаженої і переляканої білки? Який конструктив таких дій? Всі ми знаємо, що відбувається і всі розуміємо шо ситуація дуже трагічна, особливо в Італії.

Але, будь ласка, не позбавляйте волі до життя тих, хто і так сидить переляканий по хатах, як в клітці і не має куди подітись. Не закидайте живих трупами.

Ми робимо все, що нам кажуть і навіть більше. Сидимо вдома, миєм руки, носимо маски. Дотримуємось дистанцій. Будуть інші централізовані рекомендації МОЗу – будемо виконувати і їх. Що ще ми можемо зробити?

Будь ласка, перестаньте ятрити собі серця і всім, хто вас читає. Вони, серця, зараз і так вже не дуже великі. Маленькі такі перелякані сердечка, не в кожного і намацаєш.

Коли закінчиться ця катастрофа – ми згадаємо усіх жертв і вшануємо їх пам’ять. А зараз, будь ласочка, дайте можливість доїхати тим бідним італійським бабцям до останнього пункту їх призначення і не шарпайте без потреби.

Допомагайте живим вижити.

Думайте про живих.

Думайте про життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh