Блогер: ПВО над Києвом, мінські угоди та відродження армії – основні досягнення Порошенка

Блогер Наталія Васильченко у своїй публікації написала, що зробив діючий Президент для неї. Наталія поділилася наступним :

1. ПВО над Київом.

Багато хто не згадує про це або не вірить. Але це факт. Він це таки зробив, і довго не озвучував, бо звик робити благодійні справи мовчки. Це коштувало гору бабла і якщо він то зробив значить загроза реально була. Я стояла цієї неділі на оглядовому майданчику біля Андріївського храму, дивилася який же прекрасний Поділ, і думала про те, що могло статися страшне, і що кияни вже точно за одне це мають віддати йому 99,9% голосів.

2. Мінські угоди.

Багато хто гоне на них і називає здачею інтересів України. Ну… такоє.. Мабуть в інтересах України було б покласти на полі бою в середньому разів в десять більше життів… Або тримати удар, ціною рік крові, і село за селом здавати територію до повної поразки? Мабуть в інтересах України було б зухвало полізти на амбразуру однієї з шмальканутіших (не професійних, ні, але вельмичисельних і добре озброєних) армій світу і загинути?… Далі не буду. Там багато переваг. Я обіцяла по-простому. А! І – так, це ОДНООСІБНА заслуга Пороха. Почитайте мемуари Олланда.

3. Армія.

Багато хто недооцінює, каже що це нарід сам і що нічого такого в цьому немає.

Нарід допоміг армії, підтримав на початковому етапі. А відродили її, розробили і ввели в робочий стан схеми по забеспеченню: одяг, броніки-каски, їдло з ананасами і бензопили, озброєння в кінець кінців! – Порох і Команда.

Плюс повна антирусифікація і декомунізація:
– Заміна вітання на Слава Україні – Героям слава!
– Радикальна зміна символіки і кольорів.
– Назви бригад такими словами від яких в мо$калів жижки тремтять! Наприклад: “93 бригада Холодний яр”.
– Марш нової армії

Я пишаюся своєю армією! Пишаюся так, що серце заходиться! Такого не відчувала н і к о л и до сих пір. Це заслуга мужньості воїнів і пахалова ПП.
(Про “скандал” з оборонпромом навіть не пищщіть! Бігуса, тварь таку, треба на пожиттєвий термін закрить за здачу націнтересів під час війни!).

4. Мова.

Багато хто не розуміє рівень спротиву замоскалених країн ЄС і пятої колонни в Раді. Але Порох пре, покроково і настирливо; квоти діють, рашамова вже реально ріже вухо якщо зустрічається десь в ефірі. Українська вже не визиває вилуплених на тебе очей в транспорті і магазині. Діти з російськомовними батьками говорять українською, прийшовши додому зі школи чи дитсадка. І ПП чітко дав зрозуміти, що ті діти, хто не знатиме української не матимуть майбутнього в Україні надалі. Хто не бачив відео як Порох на 5 мовах поставив на місце угорського блазня – перегляньте.

5. Презентація на міжнародній арені.

Ну що сказати? Знаєте, це як після сарафану з універмагу вдягнути сукню від Версаче.

Кожного разу, слухаючи його промови, спостерігаючи за поїздками і зустрічами з воротилами геополітики – пишаюся аж ясна ниють!

Хочу тільки нагадати знаєте що?

Як ми РІК! поки нас рвали на шматки і заливали кров’ю нашу землю, слухали про занепокоєння в с ь о г о світу! Навіть Америки. Як Порох РІК! їздив підлещувався, вмовляв, пояснював, просив! Аж поки потроху, помаленьку, по одному, поступово і покроково р о з в е р н у в весь світ ВЕСЬ! СВІТ! в бік України! І зробив це майже ОДНООСІБНО!

Потім вже, коли пішли потроху результати і успіхи, піднявши голову і розправивши плечі, заговорив так, що аж дзвеніли стіни в ООН. Але пішло близько чотирьох років на відбудування авторитету країни, навіть не з нуля, з мінусів!

5. Надав особистий приклад в питанні сім’ї.

Для мене це важливо. Багато в кого вигляд щасливої міцної і гарної, як квітка, родини Президента, викликає екзорцизмічні конвульсії… дивно, да? хм… А я – пишаюся.

7. Підняв планку інституту президенства в Україні.

Багато хто навіть не задумується про це.

Ми живем собі, привикли що за Президента в цілому не соромно, щось він там робить, їздить, говорить на п’яти мовах, зустрічається з акулами геополітики, якось там непогано виглядає на їх тлі… Ми звикли, люди до всього звикають, ми навіть не задумуємось який масштаб особистості і рівень ведення справ закладено в щоденну експлуатацію президентського крісла нашої країни. Вже аби хто не сяде в нього, а якщо сяде, то загремить звідти в одну мить! Це охреніти як важливо!

Я не хочу писати про Томос (я дякуватиму йому за це усе життя!), реформи і прозорро і про мудохалово алігархату… В нас такі всі вумні і спеціалісти, завжди готові до дискусії в цих питаннях… Я написала тільки про те, що для мене особисто стало знаковим і за що я вдячна йому безмежно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh