Війна рф проти України

Офіцер ЗСУ : Росія стягнула військові ешелони під кордон

Про це повідомляє офіцер ЗСУ Anatoliy Shtefan у Facebook.

“Ростовська область 16 березня… Блукаючий військовий ешелон з важким озброєнням. Скоріше за все чергова ротація у воєнторзі або на шахтах Донбас”, – пише офіцер.

“Мокші везуть і везуть А КОЗАКИ славно гуляють, гатять і гатять”, “Коли вже вони “заблукають” остаточно … Ну нічого, “Джавелін” на всіх вистачить”, “Там у них під Ростовом заводик наскільки пам пам пам’ятаю і БТ техніку ремонтують. До речі місто Шахти по-моєму називається”, “Ні ну нормально так дві батареї 2С19 заїхало, потім скажуть знайшли в шахтах”, – пишуть в коментарях.

Також, нещодавно у Севастополі зафіксували близько трьох десятків російських танків.

Про це повідомляє блогер, що пише під ніком RoksolanaToday&Крим.

Колону з близько трьох десятків танків помітили в Севастополі. Також російські танки доставили залізницею і до Феодосії.

“Севастополь. Гардемарини кажуть, ніколи їх стільки водночас не виїжджало. НАТО, співуче, їдуть зустрічати”, – йдеться у коментарі до фото.

Також, стало відомо, що Москва проводить двосторонні ротні тактичні навчання на полігоні Ангарський в окупованому Криму.

Відзначається, що підрозділи берегової оборони Чорноморського флоту повинні відпрацювати завдання по захопленню і обороні морського узбережжя з виконанням практичних артилерійських стрільб.

Повідомляється, що підняті з навчальної тривозі підрозділи берегової оборони здійснили марш у складі колон військової і спеціальної техніки на полігон Ангарський і приступили до інженерного обладнання позицій.

У навчаннях задіяно близько 500 військовослужбовців, близько 100 одиниць військової і спеціальної техніки їх складу підрозділів берегової оборони армійського корпусу Чорноморського флоту.

А також задіяні літаки і вертольоти морської авіації флоту і армійської авіації Південного військового округу.

Нагадамо, на річницю анексії Криму в окупованій Ялті з’явилися листівки “Я відкликаю свій підпис з референдуму”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України