Авторські статті

Політолог: обвинувальний висновок підозрюваному у вбивстві Шеремета Антоненко точно писали в Москві

Популярний політолог Тарас Чорновіл у своєму блозі пише про те, що всі чули слова з обвинувального акта Андрію Антоненко, одного з підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Сторона звинувачення назвала Антоненко ультранаціоналістом, який культивує велич арійської раси, розмежовує суспільство за принципом національної належності.

Сам Антоненко обурено заявив у суді, що він – єврей. Своїм висновком сторона звинувачення образила всю його сім’ ю. Такого маразму у нас ще не було. А друга випливає з того місця, де таке було і зараз регулярно буває. Це РФ, їм не чужі фрази з такими звинуваченнями українців. Висловлювання про «велич арійської нації» у нас навіть комуністи не говорили. Це виключно термінологія Москви. Складається враження, що таке обвинувальний висновок у Росії писали. Звідси і такі тупі нестиковки, коли, наприклад, спільниками роблять людей, які ніколи знайомі між собою не були.

Тарас Чорновіл підкреслює, у нас дуже активно, посилаючись на якусь проміжну цитату Суркова, почали з Зеленського ліпити нового Порошенко. на думку політолога, це помилкова думка, оскільки Зеленський впевнено йде шляхом не Порошенко, а Януковича. Та ще й в турбо-режимі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України