Політолог: обвинувальний висновок підозрюваному у вбивстві Шеремета Антоненко точно писали в Москві

Популярний політолог Тарас Чорновіл у своєму блозі пише про те, що всі чули слова з обвинувального акта Андрію Антоненко, одного з підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Сторона звинувачення назвала Антоненко ультранаціоналістом, який культивує велич арійської раси, розмежовує суспільство за принципом національної належності.

Сам Антоненко обурено заявив у суді, що він – єврей. Своїм висновком сторона звинувачення образила всю його сім’ ю. Такого маразму у нас ще не було. А друга випливає з того місця, де таке було і зараз регулярно буває. Це РФ, їм не чужі фрази з такими звинуваченнями українців. Висловлювання про «велич арійської нації» у нас навіть комуністи не говорили. Це виключно термінологія Москви. Складається враження, що таке обвинувальний висновок у Росії писали. Звідси і такі тупі нестиковки, коли, наприклад, спільниками роблять людей, які ніколи знайомі між собою не були.

Тарас Чорновіл підкреслює, у нас дуже активно, посилаючись на якусь проміжну цитату Суркова, почали з Зеленського ліпити нового Порошенко. на думку політолога, це помилкова думка, оскільки Зеленський впевнено йде шляхом не Порошенко, а Януковича. Та ще й в турбо-режимі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh