Фотогалерея

Досконалість: 20 зоряних дівчат з ідеальними ногами. Фото

Скажімо так, ніжки цих дівчат не просто довгі і стрункі, але і відповідають параметрам, за якими оцінюється бездоганність і краса ніг.

Безсумнівно, при вигляді розкішних довгих ніг, та ще одягнених у витончені туфельки на високих підборах, серце чоловіків захоплено завмирає. А власницям цих скарбів залишається лише продефілювати ходою королеви.

До речі, красива хода — перше, що кидається в очі. Дівчину, яка не вміє ходити на шпильках, видно, так би мовити, здалеку: вона виглядає немов зсутулений коник, чим викликає співчуття, але ніяк не захоплення. Повірте, красиві ніжки і без каблуків видно, а їх варто приміряти лише на важливі заходь.

За якими ж принципами визначається ідеальність ніг? Адже худоба тут не грає великої ролі. Наприклад, співачка Тейлор Свіфт, що відзначає сьогодні своє 30-річчя, часом і п’ятірку зайвих кілограмів набирає, але на красу її ніжок вони ніяк не позначаються. Вони лише стають апетитніше.

Популярні правило чотирьох просвітів не раз піддавали глузуванням і критиці, тому по суті важливими параметрами вважаються:

 

Красиві пружні ікри

Вони не повинні бути надто рельєфними (акуратніше з присіданнями і високими підборами), і навпаки в’їхав ялими. М’яка м’язи повинні проглядатися, інакше ніжки будуть нємов палиці.

Витончені щиколотки

У давні часи тонкі щиколотки вважалися ознакою бездоганності і аристократизму, а дівчата цим неймовірно пишалися.

 

 

Ідеальні коліна

Не пересушені жорсткі дієтами — жир-то піде, на зміну прийдуть зморшки і у яла шкіра, не замучені виснажливими тренуваннями — горбисті м’яка зв’язку на колінах зовсім не витончено. Часто на колінах з’явилися жирові валики — причому дівчина може мати струнку фігуру. В допомогу лімфодренажний масаж, який виведе зайву рідину з організму. До речі, можна робити вдома простий вакуумний масаж — баночки продаються в аптеках і стояти просто копійки.

 

Підтягнуті стегна

Так-так, та сама красива м яз на внутрішній частині стегна, яку підкачати складніше всього. Як красиво і рельєфно вона виглядає у героїнь нашого матеріалу.

А ви як вважаєте, ніжки цих зоряних дівчат відповідають ідеальним стандартам?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України