Авторські статті

Українці надалі захоплюються Кравчуком, забувши про його минуле в СДПУ, – Чорновіл

Складно собі уявити психічний стан людей, які можуть одночасно обурюватися, чому влада досі не заарештувала Медведчука і при цьому одночасно захоплюються Кравчуком і аплодують йому щоразу, коли він критикує ту ж нашу діючу владу або вихваляє Тимошенко. Про це у своєму блозі пише український політичний аналітик Тарас Чорновіл.

Він зазначає, що, напевно, ці люди думали, що Кравчук – це не продовження того самого Медведчука, ніби він не був вічно першим номером всіх його партійних списків, хоть в СДПУ (о), хоч у «Не так!». Ніби він не був головним спікером медведчуківських політичних кампаній, коли не було реалізовано жодного стандарту чесного волевиявлення. Ніби не з вини влади загалом за 4 роки Україна скотилася з однією з перших позицій в економіці до останніх ступенів світових рейтингів. Ніби не при Кравчуку віддавали росіянам Чорноморський флот і ядерну зброю. Тарас Чорновіл відзначає, що «ніби» можна нарахувати ще з пару десятків.

Політолог пише, зараз «хитрий лис» час від часу підігрує Тимошенко і робить випади в бік Порошенко. І всі ті, хто так наполегливо кричать щось проти Медведчука і «злочинну владу», стоячи аплодують тому, хто є уособленням саме тієї злочинної влади, яка вже точно пишеться без лапок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Накласть из-под хвоста и на Тимошонку, и на Кравчука и на Тараста Чорновилста !
    Вспоминаем песню Шнура и её припев:”Выборы, выборы ! Кандидаты — п…доры !
    (Ну, может быть, кроме Гриценко)
    Это про нас !

  2. Как будто-бы Тарас Чорновол и не перебегал из одной партии в другую. Прямо-таки моральный авторитет в политике, который теперь оценивает политиков. Для этого нужно иметь моральное право, которого у Тараса Чорновола, доморощенного политического аналитика, нет. Страшно помешан на Юлии Тимошенко, вспоминает ее в каждом комментарии. Видно не захотела она его взять в Батькивщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.