Українці надалі захоплюються Кравчуком, забувши про його минуле в СДПУ, – Чорновіл

Складно собі уявити психічний стан людей, які можуть одночасно обурюватися, чому влада досі не заарештувала Медведчука і при цьому одночасно захоплюються Кравчуком і аплодують йому щоразу, коли він критикує ту ж нашу діючу владу або вихваляє Тимошенко. Про це у своєму блозі пише український політичний аналітик Тарас Чорновіл.

Він зазначає, що, напевно, ці люди думали, що Кравчук – це не продовження того самого Медведчука, ніби він не був вічно першим номером всіх його партійних списків, хоть в СДПУ (о), хоч у «Не так!». Ніби він не був головним спікером медведчуківських політичних кампаній, коли не було реалізовано жодного стандарту чесного волевиявлення. Ніби не з вини влади загалом за 4 роки Україна скотилася з однією з перших позицій в економіці до останніх ступенів світових рейтингів. Ніби не при Кравчуку віддавали росіянам Чорноморський флот і ядерну зброю. Тарас Чорновіл відзначає, що «ніби» можна нарахувати ще з пару десятків.

Політолог пише, зараз «хитрий лис» час від часу підігрує Тимошенко і робить випади в бік Порошенко. І всі ті, хто так наполегливо кричать щось проти Медведчука і «злочинну владу», стоячи аплодують тому, хто є уособленням саме тієї злочинної влади, яка вже точно пишеться без лапок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. украинец

    Накласть из-под хвоста и на Тимошонку, и на Кравчука и на Тараста Чорновилста !
    Вспоминаем песню Шнура и её припев:”Выборы, выборы ! Кандидаты — п…доры !
    (Ну, может быть, кроме Гриценко)
    Это про нас !

  2. Как будто-бы Тарас Чорновол и не перебегал из одной партии в другую. Прямо-таки моральный авторитет в политике, который теперь оценивает политиков. Для этого нужно иметь моральное право, которого у Тараса Чорновола, доморощенного политического аналитика, нет. Страшно помешан на Юлии Тимошенко, вспоминает ее в каждом комментарии. Видно не захотела она его взять в Батькивщину.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh