Авторські статті

Росія експортує в Європу звичай не платити податки – Гайдукевич про протести у Франції

В Україні знайшлося чимало людей, який з захопленням відстежують протести у Франції, заявляючи, які ж французи молодці, вони проти цін як виступають. Дивимося уважно – «жовті жилети» – банальний грабіж. А тепер просто проводимо ланцюжки. У нас «бляхери», які не хочуть платити і блокують кордони, у Франції – свої пролетарі, які не хочуть платити. У нас кажуть «як важко живеться» і у французів те саме, яким важко живеться, тому треба розгромити чужі авто і лавки розікрасти. Про це у своєму блозі пише популярний телеведучий Віталій Гайдукевич.

Він зазначає, що висновок лише один: ліберальний відносини «бабусі Європи» дають тріщину, занадто довго європейці слухали любителів халяви, виплат, держфінансування. Те, що там націоналісти з лівими в одну дуду дмуть, вже навіть не дивує – крайні спектри склеїлися.

За словами Гайдукевича, також не дивує і два хлопці в жовтих жилетах з прапором донецьких бойовиків. Ні, «вуха Москви» тут ні грама не видно. Це все «народний гнів». В свій час «народний гнів» Німеччина експортувала в товарному вагоні в Росію, разом з фінансовою основою. Тепер Росія експортує пролетарське обурення назад в Європу. Єдине, що можна, це побажати сил і завзятості карабінерам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України