Авторські статті

Перемога проросійського кандидата на президентських виборах означатиме помилування терористів, – Костюк

Якщо суто гіпотетично припустити, що проросійський кандидат переможе на виборах президента України, то можна припустити, як будуть розвиватися події. Першим ділом прозвучать заяви про світ з обох сторін. Терористи ОРДЛО раптом перестають стріляти. Роблять заяви, що вони завжди були громадянами України і щиро хочуть мирного життя в Україні. Їм заважала тільки «хунта» Порошенко. Вони готові скласти зброю, залиште їм тільки самоврядування, міліцію і російську мову. Видаються полонені. Всі щиро радіють. Про це у своїй статті пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, далі Кремль надає пільгові небачений ціни на газ, кредити для погашення боргів. Всі в захваті. Змінюється керівництво ЗСУ, СБУ, МВС. Війна закінчена, армія поступово розпускається. ЗМІ практично в один голос говорять про те, як все прекрасно. Конфлікт припинено, лобісти Кремля вимагають зняття санкцій. Українська влада не заперечує. Досягається домовленість про проведення неупередженого референдуму за Крим або просто перестають про нього згадувати. Санкції знімаються, бізнес «as usual». Добудовується «Північний потік-2» під гарантії збереження обсягів транзиту українського трубопроводу. І ось саме тоді настає час «Ч». Спускається курок. Різко піднімається ціна на газ. РФ в критичний момент відмовляє президентові у кредиті. Наступає дефолт, гривня падає в прірву разом з пенсіями та зарплатами. Кремль через усі ЗМІ викочує вбивчий компромат на президента. «Міліціонери» Донбасу роблять ряд провокацій. І тоді на Майдан виходять всі. Абсолютно щиро, з цим обуренням. І адепти злиднів, і порохоботи, і націоналісти і АТОвці.

За словами Костюка, в результаті Кремль вирішує всі свої проблеми: української держави не існує, тому що починається війна; Кремль абсолютно «не при справах», на всіх міжнародних майданчиках з посмішкою каже: «ну ми ж вам казали, що Україна failestate?»; Під поглядом «боротьби з націоналістами» Кремль бомбить будь-які цілі в Україні; Українці знищують один одного, Кремль тільки роками підтримує ситуацію, підкидаючи зброю і гроші «легітимному», то сепаратистам, то націоналістам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України